14:57
Неділя, 14 Квітня 2019

Юлія Бориско: «За мою роботу у мене немає підстав соромитись»

8 671
Ведуча «ТСН» звернулася до тих, хто розповсюджує фейкові новини та прокоментувала своє звернення «Детектору медіа»
Юлія Бориско: «За мою роботу у мене немає підстав соромитись»
Юлія Бориско: «За мою роботу у мене немає підстав соромитись»

Вчора мережею Фейсбук поширилася інформація про звільнення журналістів «ТСН» з каналу «1+1» на знак протесту проти цензури. Це -  новина 2004 року, коли сім журналістів «ТСН» -  Наталка Фіцич, Юлія Бориско, Віктор Заблоцький, Ігор Скляревський, Федір Сидорук, Галина Бецко та Мар’яна Воронович, - протестуючи проти темників, введених АП під час президентських перегонів, дійсно звільнилися. Єдиний журналіст, якій звільнився тоді, а зараз знову працює у новинах на «1+1» - Юлія Бориско. Вона звернулася до тих, хто репостить цю новину, не розбираючи дати:

«Так хочеться дати порохоботам по яй...руках. Чуваки, ви не допомагаєте справі державної ваги! 
Так, я за Порошенка у значенні «за проукраїнську Україну» - з повагою до його світлої сторони, але, як і раніше, без любові (через свою темну сторону він не зміг її заслужити). 
Але, к'мон, піпл, перевіряйте інформацію!
Я не звільняюсь через цензуру, і мене не звільняють! Прив'язка моїх останніх двох постів до «новини» на УП про звільнення сімох журналістів через цензуру - маніпуляція порохоботів, розрахована на емоційну реакцію без прочитання далі заголовка.

А там - 2004 рік! Там про «темники» Адміністрації Кучми-Медведчука.

Я залишаюся ведучою ТСН. Готуюся до ефірів і марафонів. Я - серед десятків людей, які мають власні високі стандарти і, якщо треба, борються за них. Ми не розпадаємося на однакових і звільнених. У більшості своїй ми заробляємо гроші не за лояльність, а за журналістику. Робота з гідністю - іншої я не знаю. Це особистий здобуток багатьох моїх колег. І це - ТСН.

(Ідеалізація минула? Тоді - помідори, яйця, вперед!))) », - написала вона на власній сторінці у  фейсбуці.

«Детектор медіа» звернувся до ведучої з питанням: чому, на її думку, поширився цей фейк, і чому вона вважає це результатом дій штаба Порошенка.

«Бачу маніпуляцію, сформовану в питанні. Штаб Порошенка я не звинувачувала. Слово «порохоботи» - достатнього загальне, ніхто не знає, хто конкретно за цим стоїть. Але масована увага до мого допису з'явилась саме після прив'язки мого особистого пріоритету на цих виборах з «новиною» про звільненням сімох журналістів ТСН через цензуру 2004-го року.

Я бачила кілька текстів, де маніпулятивно стверджувалося про розкол в ТСН. Вони продовжували «вистрелювати» в стрічці і на певних ресурсах, навіть коли вже користувачі вчиталась в дату і видалили фейк. Була свідома маніпуляція з метою дискредитувати ТСН на хвилі патріотичного невдоволення каналом. І це зробили не звичайні виборці Петра Порошенка. Такі, як я, лише емоційно почали поширювати маніпулятивну зв'язку «ведуча ТСН підтримала Порошенка + разом з сімома журналістами каналу звільнилась через цензуру», не читаючи далі заголовка.

Коли ж я спростувала, що звільняюсь чи мене звільняють, отримала купу агресивної критики. Розумію, без мого харакірі історія багатьом здається якоюсь незавершеною. В новині на «УП» 2004-го року - про темники адміністрації Кучми-Медведчука, найстрашніші часи в історії журналістики на моїй пам'яті. Це було «життя за Оруелом». І мені більше не доводилося такого переживати, відколи - після трьох років роботи на інших каналах - я повернулась в ТСН. За мою роботу у мене немає підстав соромитись», - розповіла пані Бориско.

Нагадаємо, що після телефонної розмови кандидатів Порошенка і Зеленського в програмі «Право на владу» на каналі «1+1» Юлія Бориско заявила, що буде голосувати за Петра Порошенко. 

Канал «1+1» є основним майданчиком, який просуває та підтримує кандидата в президенти Володимира Зеленського. Генеральний директор «1+1 медіа» Олександр Ткаченко заявив про намір  каналу позиватися до Порошенка через останню появу президента в ефірі «1+1».

Фото: фейсбук-сторінка Юлії Бориско

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
8671
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду