17:59
П'ятниця, 15 Березня 2019

Олена Плахова залишає StarLightMedia – група шукає директора з репутації

Директорка з корпоративний комунікацій групи StarLightMedia Олена Плахова 15 березня завершує роботу в групі. Про це повідомляє прес-служба StarLightMedia.
Олена Плахова залишає StarLightMedia – група шукає директора з репутації
Олена Плахова залишає StarLightMedia – група шукає директора з репутації

«Таке рішення пов’язано з важливою подією в особистому житті Олени – народженням доньки, якій вона хоче повністю присвятити себе найближчим часом», – повідомляє прес-служба.

У зв’язку з кадровими змінами StarLightMedia відкрила нову вакансію директора з репутації та веде переговори з претендентами на посаду. «До співпраці запрошуються креативні та системні візіонери, які відмінно знають комунікаційну матчастину і готові створювати історії, здатні увійти в історію», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, Олена Плахова розпочала роботу на посаді директора з корпоративних комунікацій медіагрупи StarLightMedia 1 червня 2018 року. Це була нова посада в групі, як і весь підрозділ з корпоративних комунікацій, яким починала керувати пані Плахова.

До цього Олена Плахова протягом п’яти років працювала директором з корпоративних комунікацій і членом правління групи компаній Corum Group з гірничодобувної галузі. У минулому займалася управлінням репутацією та комунікаціями в компаніях «Континіум», «Євроцемент груп Україна», «Хімагромаркетинг», «Таврида Електрик», також працювала на посаді генерального директора Київського гольф-клубу Golfstream.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1036
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop