11:47
Вівторок, 22 Січня 2019

У Мексиці вбили журналіста, який критикував владу

Тіло журналіста, директора та засновника Radio Kashana 93.3 FM Муруа Манрікеса знайшли 20 січня у ямі неподалік Санта-Росалії у Мексиці. Міжнародна організація «Репортери без кордонів» закликали мексиканську владу посилити захист журналістів
У Мексиці вбили журналіста, який критикував владу
У Мексиці вбили журналіста, який критикував владу

Про йдеться на сайті організації.

Журналіст отримав поранення у живіт. Раніше сім’я Манрікеса повідомила про його зникнення.

За повідомленням «Репортерів без кордонів», у листопаді 2018 року Манрікес повідомляв про погрози та напади та пов’язував це зі своєю роботою, зокрема, критикою Филипа Прадо Батисти, мера Мулеге. Журналіст публічно звертався до місцевої влади із закликом забезпечити повагу до свободи вираження думок.

«Репортери без кордонів» у своїй заяві наполягають на тому, що журналіста вбили через його професійну діяльність та закликали мексиканську владу посилити захист журналістів.

 «Влада Нижньої Каліфорнії має провести вичерпне розслідування цього вбивства у стилі страти та надати пріоритет гіпотези про те, що жертва була убита в зв'язку з його журналістською діяльністю», – сказав голова відділу «Репортерів без кордонів» у Латинській Америці Емануель Коломбі та закликав президента Лопеса Обрадора повністю переглянути положення про захист журналістів у Мексиці.

За даними «Репортерів без кордонів», у 2018 році в Мексиці було вбито щонайменше дев’ять журналістів через свою діяльність. У 2018 році загалом було вбито 80 журналістів, 348 знаходяться у в’язницях, 60 – у полоні, ще троє вважаються зниклими.

Читайте також

На фото - журналіст Муруа Манрікес

Фото: «Репортери без кордонів»

 

 

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
224
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop