15:54
П'ятниця, 11 Січня 2019

Команда «Тисни» Bihus.info пропонує безкоштовну юридичну допомогу для журналістів та активістів

Команда проекту «Тисни» (Bihus.info) надає безкоштовну юридичну допомогу журналістам, громадським активістам і викривачам з усіх регіонів України, які розслідують випадки корупції, досліджують тендери та співпрацюють з антикорупційними органами.
Команда «Тисни» Bihus.info пропонує безкоштовну юридичну допомогу для журналістів та активістів
Команда «Тисни» Bihus.info пропонує безкоштовну юридичну допомогу для журналістів та активістів

Про це повідомляє Bihus.info.

Юристи «Тисни» здійснюють правову підтримку (консультації, заяви, моніторинг справ, співпраця з правоохоронними органами) у питаннях, що виникають внаслідок порушення:

- Закону України «Про публічні закупівлі» (поділ предмета закупівлі з метою уникнення тендеру, дискримінаційні вимоги тендерної документації, змова учасників тендеру тощо);

- Закону України «Про запобігання корупції» (суб’єкти декларування не задекларували майно, цінності тощо, виник конфлікт інтересів, містяться ознаки незаконного збагачення тощо);

- Кодексу адміністративного судочинства (складання позовної заяви на бездіяльність органів державної влади);

- Кримінального кодексу України;

- Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Юристи «Тисни» допоможуть скласти звернення до правоохоронних органів та інших державних органів та оскаржити за необхідності бездіяльність органів державної влади в суді.

Крім того, команда «Тисни» надає юридичну консультацію з різних питань, що містять публічний інтерес.

Умови для отримання юридичної допомоги: надати відповідні документальні підтвердження відповідного порушення, за наявності також відео, фото та інше.

Щоб отримати юридичну підтримку, необхідно звернутися на електронну пошту push@bihus.info, або за номером телефону 0995412452.

Як повідомляє Bihus.info, за зверненнями юристів «Тисни» перевіряється 155 випадків правопорушень в різних державних органах (НАЗК, правоохоронні органи, ДАСУ, АМКУ та інші), зокрема, по розкраданню на загальну суму 95 млн грн бюджетних коштів. За наслідками порушень закону «Про публічні закупівлі» вдалося зберегти 35 млн грн місцевого та загального бюджету. Юристи проекту співпрацюють із 47 організаціями з 21 регіону України.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
383
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop