13:10
П'ятниця, 12 Жовтня 2018

Журналісти російського видання «Наша версия» пройшли в НАЗК під виглядом «Детектора медіа» (ОНОВЛЕНО)

Журналістка та оператор російського видання «Наша версія» пройшли в приміщення Національного агентства з питань запобігання корупції, скориставшись на вході запитом журналістки «Детектора медіа», надісланим у відомство напередодні.
Журналісти російського видання «Наша версия» пройшли в НАЗК під виглядом «Детектора медіа» (ОНОВЛЕНО)
Журналісти російського видання «Наша версия» пройшли в НАЗК під виглядом «Детектора медіа» (ОНОВЛЕНО)

Знімальна група «Нашей версти» приїхала в НАЗК й почала сперечатися з охороною, вимагаючи пропустити їх всередину. За попередньою версією, на питання, чи домовлялися вони про зустріч із прес-службою, журналісти «Нашей версти» відповіли ствердно. Водночас в охорони був лише один документ про перепустку для журналіста – від видання «Детектор медіа». І за цією перепусткою пропустили представників «Нашей версии».

Помилка стала зрозумілою через кілька хвилин, коли в НАЗК у домовлений з прес-службою час приїхала журналістка «Детектора медіа» Тетяна Гордієнко. Знімальну групу «Нашей версии» вивела охорона. Прес-служба НАЗК поки з’ясовує детальні обставини інциденту.

Пізніше прес-служба НАЗК у Фейсбуці заявила, що представники видання вчинили провокацію в будівлі НАЗК.

«Особи, які назвалися журналістами видання "Наша версія" близько 10 години ранку передали прес-службі НАЗК інформаційний запит, який було зареєстровано у визначеному законом порядку, – йдеться в повідомленні. – Також журналістам було надано роз’яснення про порядок отримання інтерв’ю та коментарів членів НАЗК. Ігноруючи цю інформацію представники видання без дозволу охорони пройшли до приміщення Агентства, після чого були виведені охороною без застосування спеціальних засобів та фізичного впливу».

Нагадаємо, що з 2015 року постановою Верховної Ради тимчасово призупинено акредитацію журналістів і технічних працівників деяких російських ЗМІ при органах державної влади України.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2764
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop