17:46
Середа, 19 Вересня 2018

Комітет свободи слова засудив напад на журналістку телеканалу NewsOne

Члени Комітету запросять на наступне засідання представників силових структур, щоб вони поінформували про розслідування цієї справи, а також інших випадків нападів на журналістів.
Комітет свободи слова засудив напад на журналістку телеканалу NewsOne
Комітет свободи слова засудив напад на журналістку телеканалу NewsOne

Будь-які напади на журналістів є неприпустимими, зазначила голова Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар. «Бити не можна й звичайних громадян, тим паче журналістів, бо вони роблять свою роботу – інформують людей. І я не думаю, що в даному випадку мали би бути якісь проблеми з розслідуванням, бо все було в прямому ефірі. І тому я пропоную, засуджуючи факти нападів на журналістів, і наголошуючи, що у нас надзвичайно мало прецедентів ефективних розслідувань і покарань, запросити на наступне засідання представників силових структур з тим, аби вони нас поінформували про цей випадок, та про результати інших розслідувань нападів на представників ЗМІ», – сказала вона під час чергового засідання Комітету, що відбулося 19 вересня 2018 року. Її пропозицію підтримали всі члени Комітету.

Член Комітету Юрій Павленко також запропонував внести на порядок денний наступного пленарного засідання проект постанови, ініціатором якої були всі члени Комітету свободи слова, про парламентські слухання по безпеці журналістів. За його словами проект був внесений рік назад, але парламентські слухання актуальні зараз не менше, ніж торік. «Ситуація з безпекою журналістів за останній рік погіршилася», – наголосив він.

Заступник голови Комітету Сергій Висоцький заявив, що перед тим, як робити остаточні висновки щодо нападів на журналістів, особливо телеканалів, які фінансуються прихильниками країни-агресора, він хоче послухати думку правоохоронних органів. Як він відзначив, зараз ворожі до України сили маскуються під праворадикалів, і саме такі можуть нападати на журналістів задля погіршення ситуації в країні.

Нагадаємо, що під час митінгу біля ГПУ протестувальники чимось кинули спершу в Дарину Білеру  (за словами самої журналістки, це були яйця та лід), а потім до камери підійшов чоловік, який почав кричати «Геть звідси!». Поліція Києва затримала жінку, яка вдарила журналістку телеканалу NewsOne.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1026
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop