14:09
Середа, 4 Липня 2018

Чернівецький суд заочно засудив до 10 років ув'язнення журналістку, яка співпрацює з бойовиками ОРДО

Шевченківський районний суд міста Чернівці заочно призначив 10 років ув’язнення журналістці Майї Пирогової, яка у 2014 році вступила до лав незаконної терористичної організації «ДНР» та обіймає посаду директора так званого «Департаменту державної інформаційної політики Міністерства інформації ДНР».
Чернівецький суд заочно засудив до 10 років ув'язнення журналістку, яка співпрацює з бойовиками ОРДО
Чернівецький суд заочно засудив до 10 років ув'язнення журналістку, яка співпрацює з бойовиками ОРДО

Про це повідомляє сайт 0372.ua з посиланням на рішення суду.

Зокрема в рішенні Шевченківського районного суду Чернівців зазначено, що з травня 2015 року пані Пирогова здійснює керівництво згаданим департаментом, відповідає за наповнення інформаційних ресурсів ОРДО інформацією, займається журналістською діяльністю на території ОРДО.

«Створює телепрограми за участю керівників та інших представників НЗФ "ДНР", які транслюються на місцевому телеканалі "Юнион", каналі веб-сайту Youtub», та в ході яких висвітлюються "фейкові" матеріали антиукраїнського характеру. Також є автором та ведучою політичної телепередачі "Три минуты на ответ"», – йдеться в рішенні суду.

Також зазначено, що пані Пирогова має відношення до наповнення сайту «Трибунал».

На судове засідання пані не Пирогова з’явилася. Суд визнав Майю Пирогову винною у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ст.258-3 ч.1 КК України (Створення терористичної групи чи терористичної організації) та призначити їй покарання за даною статтею у вигляді 10 років позбавлення волі, з конфіскацією всього належного їй на праві власності майна, за виключенням житла.

Нагадаємо, у червні 2018 року Служба безпеки України повідомила, що викрила завербованого ФСБ мешканця Кам’янець-Поодільського на інспіруванні міжнаціональної ворожнечі та антиукраїнській пропаганді в інтернеті.

Читайте також

 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
454
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop