Журналісти шукають камери спостереження в районі, де вбили Бабченка

Журналісти шукають камери спостереження в районі, де вбили Бабченка

30 Травня 2018
1759

Журналісти шукають камери спостереження в районі, де вбили Бабченка

1759
Українські журналісти взялися за ідентифікацію камер спостереження у Дніпровському районі Києва, де було вбито журналіста Аркадія Бабченка
Журналісти шукають камери спостереження в районі, де вбили Бабченка
Журналісти шукають камери спостереження в районі, де вбили Бабченка

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив журналіст Денис Бігус.

«Ми з колегами ідентифікуємо камери спостереження в цьому районі. Микільсько-Слобідська 6/2 і далі в усі сторони – на масив і до метро, – написав він. – Будь ласка, якщо у вас є камера, яка дивиться на дорогу, на подвір'я, ви знаєте людей у яких вони є в магазинах і т.п. – напишіть коментар або в приват».

Записи відеореєстраторів автом шукає «Громадське телебачення». Про це у Facebook написала журналістка Ірина Ромалійська.

«Прохання водіям, які в проміжку між 19.00 і 20.00 перебували в районі Микільсько-Слобідської 6 / 2 зі включеним відеореєстратором зв'язатися з нами або переслати відео, будь ласка», – написала вона.

Нагадаємо, 29 травня увечері в Києві застрелили російського журналіста Аркадія Бабченка, який жив і працював в Україні. Від отриманого поранення він помер у машині «швидкої допомоги».

Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею «умисне вбивство» (ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України). Слідство розглядає дві версії: професійна діяльність і громадянська позиція. Згодом поліція оприлюднила фоторобот підозрюваного у вбивстві журналіста.

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що однією з версій будуть дії російських спецслужб. Заступник генерального директора телеканалу ATR Айдер Муждабаєв висловив думку, що це суто терористичне вбивство, здійснене на замовлення Російської Федерації.

Слідчий комітет Російської Федерації порушив кримінальну справу щодо вбивства Аркадія Бабченка, який є громадянином РФ.

Представник ОБСЄ з питань свободи медіа Арлем Дезір закликав українську владу провести негайне і повне розслідування цього вбивства.

Російська «Новая газета» проведе власне журналістське розслідування вбивства Аркадія Бабченка, який у минулому був воєнним кореспондентом «Новой газеты».

Міжнародна неурядова організація «Комітет захисту журналістів» (CPJ) закликала українську владу розслідувати вбивство Аркадія Бабченка.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1759
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду