09:40
Середа, 16 Травня 2018

Повідомлено про підозру начальнику відділу видавничої справи Держкомтелерадіо Олексію Кононенку – ГПУ (ДОПОВНЕНО)

15 травня повідомлено про підозру начальнику відділу видавничої справи Державного комітету телебачення і радіомовлення Олексію Кононенку за «розкрадання бюджетних коштів в особливо великих розмірах під час придбання україномовних книг» та за «надання і отримання неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішень особами, уповноваженими на виконання функцій держави». Пан Кононенко цю інформацію спростовує
Повідомлено про підозру начальнику відділу видавничої справи Держкомтелерадіо Олексію Кононенку – ГПУ (ДОПОВНЕНО)
Повідомлено про підозру начальнику відділу видавничої справи Держкомтелерадіо Олексію Кононенку – ГПУ (ДОПОВНЕНО)

На сайті Генеральної прокуратури України повідомляється, що досудове розслідування здійснюється ГПУ за ознаками  кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15 ч. 5 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах) та ч. 1, ч. 2 ст. 369-2 КК України.

«В ході досудового розслідування встановлено, що упродовж 2017 року начальник відділу видавничої справи Державного комітету телебачення і радіомовлення вступив у злочинну змову з одним із видавців літературної продукції, і за надану йому неправомірну вигоду впливав на прийняття необхідних рішень щодо відбору літературної продукції зацікавлених видавництв для поповнення фондів публічних бібліотек», – повідомляє ГПУ.

Наразі вирішується питання про обрання пану Кононенко запобіжного заходу та відсторонення від посади на час слідства.

Крім того, як зазначає ГПУ, слідством перевіряються аналогічні факти, які стосуються закупівлі літературної продукції у інших видавництв, та за результатами проведеного розслідування «буде надана об’єктивна оцінка діям керівників інших видавництв та уповноваженим службовим особам Міністерства культури України».

«Детектору медіа» пан Кононенко повідомив, що інформація ГПУ не відповідає дійсності.

«Це не відповідає дійсності , тому що це не доведено. Суду ще не було. Тобто, ніякої неправомірної вигоди, ніякої участі в розкраданні бюджетних коштів я не брав, тому що всі рішення приймаються колегіально. Більше того, експертною радою Міністерства культури, колегією Міністерства культури. І як може одна людина впливати на якісь рішення взагалі іншого міністерства», – сказав начальник відділу видавничої справи Держкомтелерадіо.

Пан Кононенко вважає, що ГПУ поспішила оприлюднити цю інформацію, і що з часом вона буде спростована.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
939
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop