10:05
Понеділок, 30 Квітня 2018

У СІЗО Сущенка перевели з одиночки до камери на двох

Українського журналіста Романа Сущенка перевели з одиночної камери Лефортовського СІЗО Москви, куди він нещодавно був поміщений, до камери на двох
У СІЗО Сущенка перевели з одиночки до камери на двох
У СІЗО Сущенка перевели з одиночки до камери на двох

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив громадський адвокат журналіста Марк Фейгін.

«Сущенка знову перевели з одиночки, куди він був поміщений відразу після позбавлення мене адвокатського статусу, в камеру на двох. Тепер у нього сусід по камері. А до цього заявляли, що переведення в одиночку зумовлене інтересами безпеки. Як тільки суд мене повернув за ст. 49 КПК, необхідність виходить відпала? Ще буде немало чудес...», –  написав адвокат.

Нагадаємо, власного кореспондента інформаційного агентства «Укрінформ» у Франції Романа Сущенка затримали 30 вересня 2016 року у Москві, куди він прибув із приватним візитом. Увечері 2 жовтня російські ЗМІ повідомили, що Сущенка тримають у СІЗО «Лефортово» і звинувачують у «шпигунстві». Покарання за ст. 276 КК РФ («Шпигунство») передбачає до 20 років позбавлення волі. 

27 березня у Московському міському суді почалися попередні слухання у справі українського журналіста Романа Сущенка. Журналіст провину не визнав у повному обсязі.

Марка Фейгіна, який захищав українського журналіста Романа Сущенка у суді Москви, російська влада позбавила статусу адвоката. Після цього Фейгін повідомив, що Сущенка вночі перевели до одиночної камери.

25 квітня у Московському міському суді Марк Фейгін мав приступити до подання доказів та клопотань. Фейгін повідомив, що у суді Сущенка захищатиме вже інший адвокат. Московський міський суд переніс на 27 квітня судове засідання, на якому захист мав подавати докази невинності журналіста Романа Сущенка.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
260
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop