18:00
П'ятниця, 27 Квітня 2018

Фейгіна допустили до розгляду справи Сущенка, незважаючи на позбавлення статусу адвоката

Суд перейде до дебатів сторін 28 травня.
Фейгіна допустили до розгляду справи Сущенка, незважаючи на позбавлення статусу адвоката
Фейгіна допустили до розгляду справи Сущенка, незважаючи на позбавлення статусу адвоката

Марк Фейгін, який донедавна був адвокатом українського журналіста Романа Сущенка у російському суді, повідомив, що московський суд допустив його до розгляду справи українця, незважаючи на позбавлення статусу адвоката. Про це Фейгін повідомив 27 квітня на своїй сторінці у Twitter.

«Отже, я допущений судом до розгляду справи Романа Сущенка як інша особа за ч. 2 ст. 49 КПК РФ. Також за статтею 18 «Про утримання під вартою ...» Сущенко заявив клопотання про мій допуск до відвідувань у в’язниці як представника в ЄСПЛ. Тепер я чекаю повернення мого статусу адвоката судом», – написав він.

Також Марк Фейгін повідомив, що був присутній на сьогоднішньому засіданні по справі Романа Сущенка. Журналіст, за словами захисника, «у порядку». Суд перейде до дебатів сторін 28 травня.

Нагадаємо, власного кореспондента інформаційного агентства «Укрінформ» у Франції Романа Сущенка затримали 30 вересня 2016 року у Москві, куди він прибув із приватним візитом. Увечері 2 жовтня російські ЗМІ повідомили, що Сущенка тримають у СІЗО «Лефортово» і звинувачують у «шпигунстві». Покарання за ст. 276 КК РФ («Шпигунство») передбачає до 20 років позбавлення волі. 

27 березня у Московському міському суді почалися попередні слухання у справі українського журналіста Романа Сущенка. Журналіст провину не визнав у повному обсязі.

Марка Фейгіна, який захищав українського журналіста Романа Сущенка у суді Москви, російська влада позбавила статусу адвоката. Після цього Фейгін повідомив, що Сущенка вночі перевели до одиночної камери.

25 квітня у Московському міському суді Марк Фейгін мав приступити до подання доказів та клопотань. Фейгін повідомив, що у суді Сущенка захищатиме вже інший адвокат. Московський міський суд переніс на 27 квітня судове засідання, на якому захист мав подавати докази невинності журналіста Романа Сущенка.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
410
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop