14:00
Четвер, 12 Квітня 2018

Прямий канал припинив співпрацю з Євгеном Кисельовим – джерело

«Детектору медіа» з власних джерел стало відомо, що Прямий канал припинив співпрацю з телеведучим Євгеном Кисельовим
Прямий канал припинив співпрацю з Євгеном Кисельовим – джерело
Прямий канал припинив співпрацю з Євгеном Кисельовим – джерело

Інше джерело уточнило «Детектору медіа», що це сталося через те, що пан Кисельов почав працювати на «Радіо НВ», не повідомивше про це керівництво каналу. І саме це, начебто, спонукало генерального продюсера телеканалу Олексія Семенова припинити співпрацю з телеведучим.

Головний редактор «Радіо НВ» Валерій Калниш повідомив «Детектору медіа», що пан Кисельов співпрацює з радіостанцією вже місяць: «Кисельов з моменту старту, тобто вже місяць, робить у нас годину ефіру, інтерв'ю, яке виходить по п'ятницях з 20 до 21.00».

«Детектор медіа» звернувся по коментар до пана Кисельова та керівництва Прямого каналу та чекає на відповідь.

Євген Кисельов – російський та український тележурналіст і телеведучий. З 1992 протягом 11 років вів програму «Итоги» на російських телеканалах «Останкино», НТВ і ТВ-6. Був співзасновником телекомпанії НТВ, обіймав різні топ-менеджерські позиції в цій телекомпанії (у тому числі – посаду генерального директора). У 2001 році після переходу НТВ під контроль «Газпрому» став генеральним директором телекомпанії ТВ-6, яку було закрито за рішенням суду. Далі був головним редактором телеканалу ТВС, який теж було закрито за наказом влади. У 2003-2005 роках був головним редактором тижневика «Московские новости», згодом працював на радіо «Эхо Москвы» і телеканалі RTVI Володимира Гусинського, екс-власника НТВ.

З 2008 року почав працювати в Україні головним редактором-консультантом телеканалу ТВі, співзасновником якого був Володимир Гусинський. З 2009 по кінець 2012 року вів суспільно-політичне ток-шоу «Велика політика з Євгенієм Кисельовим» на телеканалі «Інтер». З лютого по жовтень 2013 року керував новинним продакшном «Національні інформаційні системи» телеканалу «Інтер», у червні-вересні 2013 року вів програму «Подробности недели» на «Інтері». Далі став ведучим нового суспільно-політичного ток-шоу «Чорне дзеркало» на «Інтері», яке вів до квітня 2016 року. З жовтня 2013 року працював штатним радником керівного директора Group DF Бориса Краснянського.

15 квітня 2016 року Євген Кисельов звільнився з «Інтера», а 19 квітня оголосив про початок співпраці з каналом «112 Україна». Проте жодного випуску заявленої програми «Вечірній прайм з Євгенієм Кисельовим» так і не вийшло. Натомість з липня 2016 року він став ведучим телеканалу NewsOne. У січні 2017 року разом з генеральним продюсером Олексієм Семеновим і ведучим Матвієм Ганапольським залишив NewsOne, щоб працювати над ребрендингом і перезапуском телеканалу Tonis.

У серпні 2017 роу стало відомо, що пан Кисельов розпочав співпрацю з Прямим каналом.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
8943
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop