11:17
Середа, 14 Березня 2018

Кінорежисери Сенцов та Гоффман удостоєні нагороди «Карпатська Європа спільних цінностей»

Український режисер Олег Сенцов та польський кінорежисер Єжи Гоффман удостоєні нагороди «Карпатська Європа спільних цінностей», яку вручали під час форуму «Європа-Україна» у Ряшеві
Кінорежисери Сенцов та Гоффман удостоєні нагороди «Карпатська Європа спільних цінностей»
Кінорежисери Сенцов та Гоффман удостоєні нагороди «Карпатська Європа спільних цінностей»

Про це повідомляє «Укрінформ».

Від імені Сенцова нагороду у вигляді золотого пера та грошову премію у розмірі 30 тис. злотих отримав голова громадської організації «Об'єднання родичів політв'язнів Кремля» Ігор Котелянець, а Гоффман отримав її особисто.

«На сьогоднішній день контакт з Олегом обмежений, і він перебуває в інформаційному вакуумі. Ця нагорода є сигналом для нього від усього світу про те, що не тільки українські цінності свободи, але і загальноєвропейські цінності, які він відстоює, що вони ще актуальні, що вони потрібні світові. Тому, вона є не тільки визнанням, але і взагалі – продовженням життям Олега», – зазначив на врученні пан Котелянець.

Він підкреслив, що «Сенцов продовжує бути уособленням боротьби усього українського народу проти російської агресії».

Пан Гоффман підкреслив, що з великою повагою ставиться до Сенцова. Водночас, він висловив побоювання, шо Кремль може мстити Сенцову і ускладнити йому життя за те, що про нього пам'ятають, віддають йому честь, вручають міжнародні нагороди.

«Але іншого виходу в нас немає», – сказав польський режисер.

Нагорода «Карпатська Європа спільних цінностей» вручається видатним особистостям або інституціям держав карпатського регіону, які своїми діями сприяли поширенню спільних європейських цінностей в Центральній та Східній Європі, а також вплинули на розвиток співпраці в регіоні. Нагороди вручав, зокрема, маршалок польського Сейму Марек Кухцінський.

 

Читайте також

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року Північно-Кавказький військовий окружний суд РФ визнав українського кінорежисера Олега Сенцова винним в організації терористичного угрупування і засудив його до 20 років колонії суворого режиму.

Згодом стало відомо, що Сенцова направили у виправну колонію №8 («Білий ведмідь») у місто Лабитнангі Ямало-Ненецького автономного округу РФ.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
446
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop