17:40
Середа, 21 Лютого 2018

У Кропивницькому невідомий чоловік вимагав від журналістки видалити відзняте відео

21 лютого у Кропивницькому від координаторки «Прес-клубу реформ» та співредакторки сайту «Тусовка» Вікторії Талашкевич невідомий чоловік вимагав видалити відзняте нею відео, на яке він потрапив.
У Кропивницькому невідомий чоловік вимагав від журналістки видалити відзняте відео
У Кропивницькому невідомий чоловік вимагав від журналістки видалити відзняте відео

Про це повідомляє Інститут масової інформації (ІМІ).

Журналістка стала свідком порушення правил дорожнього руху, а саме паркування кількох автомобілів на тротуарній частині. Вона відзняла цей прецедент на відеокамеру мобільного телефону та попрямувала до власного авто, що було запарковане за рогом на узбіччі. Однак дорогу їй заблокувало те саме авто, водій якого побачив, що його транспортний засіб зняли на відео.

«З машини вийшов чоловік і запропонував мені видалити відзнятий мною ролик. Мотивував це тим, що не давав права на зйомку, не є публічною особою і я не маю право знімати його приватну власність, себто автомобіль. Після чого повідомив, що викличе поліцію і колег із “Дорожнього контролю”», – розповіла Вікторія Талашкевич.

У підсумку, враховуючи, що незнайомий їй чоловік не дозволяв рушити з місця і блокував автомобіль своїм транспортним засобом, журналістка викликала поліцію.

Правоохоронці, що приїхали на виклик, врегулювали конфліктну ситуацію, пояснивши, що право на зйомку в публічному місці має будь-яка пересічна людина. Зокрема, у випадку, якщо людина припускає, що є порушення законодавства. Тим паче що відеозйомка могла бути частиною робочого процесу журналістки.

Нагадаємо, у Кропивницькому керівник комунального підприємства «Електротранс» Олександр Луценко відмовився надавати усні коментарі журналістам видання «Без купюр».

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
511
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop