14:12
Вівторок, 21 Листопада 2017

У Львові почалися допрем'єрні покази фільму «Серце мами Гонгадзе»

Кінематографічний пам'ятник Лесі Гонгадзе «Серце мами Гонгадзе» - автобіографічний портрет матері, над яким творча група стрічки працювала близько трьох років. У двох частинах фільму оповідає сама пані Леся, її родина, подруги та колеги в Україні та Грузії, бабуся Георгія Гонгадзе та відомі люди - Любомир Гузар, Маріам Лордкіпіані, Вахтанг Кіпіані, Андрій Федур і Леся Крип'якевич. Доля матері розкривається на тлі історичних подій в Україні та Грузії.
У Львові почалися допрем'єрні покази фільму «Серце мами Гонгадзе»
У Львові почалися допрем'єрні покази фільму «Серце мами Гонгадзе»

Про це повідомив у своєму Facebook режисер фільму В'ячеслав Бігун.

«Хто хотів подивитися фільм про велику любов – «Серце мами Гонгадзе» - Mama's Heart. Gongadze. Намічаються такі допрем'єрні покази у Львові:

- 21.11 Львівська політехніка (вул. Князя Романа,1, ауд. 213, з 12.10)

- 22.11 Львівська обласна наукова бібліотека (15:00)

- 23.11 Ветеринарна академія (приміщення уточнюється, 14:00)

- 28.11 (попередньо) прес-показ (для журналістів). Кінотеатр «Коперніка».

Вхід вільний. Фіналізуються дати показів на ЮФ ЛНУ, УКУ, ЛьвДУВС. Хто ще бажає прийняти показ - зголошуйтеся!» - написав Бігун.

Як повідомляв «Детектор медіа», «Серце мами Гонгадзе» – це унікальна прижиттєва кіносповідь Лесі Гонгадзе, мами журналіста, Героя України Георгія Гонгадзе.

У стрічці пані Леся відверто розповідає про найбільш інтимні та надихаючі моменти свого життя. Глядачі дізнаються про Георгія Гонгадзе з вуст його мами, побачать його Бабцю, родину, дорогі його серцю місця.

Фільм «Серце мами Гонгадзе» створений за сприяння Грузинського національного кіноцентру, знятий в Україні, Грузії, Естонії та Франції, підсилений оригінальною музикою композитора Володимира Гронського, піснями, зокрема Святослава Вакарчука та Володимира Самайди.

Як повідомляв «Детектор Медіа», 11 липня 2015 року перший допрем'єрний показ стрічки В'ячеслава Бігуна «Серце мами Гонгадзе» відбувся в закарпатському місті Тячеві. До цього, 28 червня, стрічку представили в столиці Франції - Парижі. 

Великий масив кіноматеріалу не увійшов до головного фільму. В березні 2015 року вийшов короткометражний фільм «Шевченко живе. Зізнання Лесі».

В'ячеслав Бігун - професійний правник і кіномитець. Очолював всеукраїнські об'єднання студентів-правників і молодих юристів України. Відомий такими стрічками, як «Мати. В ім'я мільйонів» (за мотивами оповідання О. Довженка «Мати»), «Пенальті правосуддя» (історія боротьби за справедливість скаліченого футболіста), «Я і є вона» (вперше переказана історія партизанки Василини), які здобули міжнародне визнання.

Прес-показ стрічки в Києві і зустрічі зі зйомочною групою відбулися 11-го та 14 вересня. 

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
617
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop