11:46
Понеділок, 6 Листопада 2017

Українських і грузинських журналістів та американських режисерів оштрафували за прорив кордону разом із Саакашвілі

Кожен з порушників мусить сплатити за незаконний перетин держкордону в пункті пропуску «Шегині» у Львівській області по 3,4 тис. грн.
Українських і грузинських журналістів та американських режисерів оштрафували за прорив кордону разом із Саакашвілі
Українських і грузинських журналістів та американських режисерів оштрафували за прорив кордону разом із Саакашвілі

Районні суди Львівської області виголосили низку рішень у справах про адміністративне правопорушення щодо грузинських та українських журналістів та американських режисерів, які 10 вересня разом із екс-президентом Грузії Міхеїлом Саакашвілі прорвались через пункт пропуску «Шегині» у Львівській області.

Про це повідомляє «Главком».

Серед правопорушників зокрема журналістка видання «Страна.UA» Світлана Крюкова, журналістка ТОВ «Новини-24 години» Ангеліна Пичик, продюсер ТОВ «Новини-24 години» Олексій Худенцов, оператор ТОВ «Новини-24 години» Марко Гаврилов, двоє журналістів телекомпанії «Руставі-2» (Грузія) Тома Чагелішвілі і Тамар Багашвілі, двоє відеоператорів телекомпанії «Руставі-2» Гіоргі Чіквіладзе і Датун Майсурадзе, продюсер документальних фільмів телекомпанії «Руставі-2» Гіоргі Чадунелі та американські режисери Браян Джеймс Ендрю і Клементс Марлей Даніелле.

Кожен з них повинен сплатити за незаконний перетин держкордону по 3,4 тис. грн.

Як повідомляв «Детектор медіа», 10 жовтня до редакції «Громадського» у Києві прийшли слідчі Головного управління Нацполіції у Львівській області, які вимагали надати їм доступ до матеріалів, пов’язаних із подіями 10 вересня на пункті пропуску на українсько-польському кордоні «Шегині».

Раніше, 12 вересня, редактор чернівецького порталу «Букінфо» Сергій Зарайський повідомив про те, що йому намагалися вручити копії повісток на допити до Головного управління Національної поліції Львівщини. Виклик Сергій Зарайський пов’язав із тим, що 10 вересня він висвітлював приїзд в Україну Міхеїла Саакашвілі.

Того ж дня на допит до Головного управління Нацполіції у Львівській області у справі про приїзд 10 вересня до України Михайла Саакашвілі викликали ще одного чернівецького журналіста – головного редактора газети «Час» Петра Кобевка.

Фото: Антикор

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
334
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop