15:00
Четвер, 12 Жовтня 2017

У справі блогера Коцаби про самовідвід заявив ще один суддя

Апеляційний суд Івано-Франківської області задовольнив заяву про самовідведення головуючого судді Надії Стефанів у справі блогера Руслана Коцаби, якого звинувачують у перешкоджанні законній діяльності Збройних сил України
У справі блогера Коцаби про самовідвід заявив ще один суддя
У справі блогера Коцаби про самовідвід заявив ще один суддя

Про це йдеться у рішенні Апеляційного суду Івано-Франківської області, повідомляє «Укрінформ». 

«Колегія суддів дійшла висновку, що участь судді Стефанів може викликати сумнів у неупередженості суддів, а тому задовільняє її заяву про самовідведення», – йдеться в ухвалі суду.

Як повідомляє інформагентство, пані суддя Стефанів у своїй заяві зазначила, що з 2010 до 2013 року вона була слідчим суддею і видавала накази про проведення обшуків у справі пана Коцаби. Також, за повідомленням «Укрінформу», суддя стверджує, що ці негласні слідчі дії є тими обставинами, які унеможливлюють її участь у судовому процесі.

Раніше головуючий суддя Богдан Кукурудз взяв самовідвід, бо особисто знає Коцабу. Перед ним самовідвід взяв суддя Богдан Гриновецький.

Читайте також

Нагадаємо, у січні 2015 року Служба безпеки України відкрила кримінальне провадження проти блогера з Івано-Франківська Руслана Коцаби за відеозвернення до Президента України, де він закликав українців відмовитися від чергової хвилі мобілізації, мотивуючи тим, що в Україні не оголошений військовий стан.

12 травня Івано-Франківський міський суд визнав місцевого блогера Руслана Коцабу винним у перешкоджанні діяльності Збройних Сил України і засудив до 3 років і 6 місяців позбавлення волі. На суді Руслан Коцаба заявив, що не визнає своєї провини.

Строк відбуття покарання блогеру розрахують з дати затримання – тобто з 7 лютого 2015 року. Суд ухвалив відповідно до ст. 172 КПК України зарахувати йому строк попереднього ув’язнення з 7 лютого 2015 року до дня набрання вироком законної сили у строк відбуття покарання з розрахунку - один день попереднього ув’язнення за два дні позбавлення волі.

В липні 2016 року Апеляційний суд повністю виправдав івано-франківського блогера Руслана Коцабу, якого раніше міський суд Івано-Франківська визнав винним у перешкоджанні діяльності Збройних Сил України і засудив до 3 років і 6 місяців позбавлення волі.

На фото - Руслан Коцаба

Фото: "Радіо Свобода"

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
540
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop