11:52
Вівторок, 10 Жовтня 2017

ІМІ оголосив набір на тренінг з безпеки для журналістів, які працюють у зоні АТО

20-23 жовтня 2017 року у Києві Інститут масової інформації (ІМІ) за ініціативи Міністерства інформаційної політики, за підтримки проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа і створення системи Суспільного мовлення в Україні» проводить 4-денний тренінг з безпеки для журналістів та журналісток, які висвітлюють події в зоні АТО.
ІМІ оголосив набір на тренінг з безпеки для журналістів, які працюють у зоні АТО
ІМІ оголосив набір на тренінг з безпеки для журналістів, які працюють у зоні АТО

Тренінг включає в себе курс загальної домедичної допомоги, курс з надання першої невідкладної допомоги в умовах бойових дій, курс, курс з цифрової та інформаційної безпеки, та загальні правила з безпеки в гарячих точках.

Під час тренінгу учасники дізнаються про особливості роботи в небезпечних зонах, як поводитися під час обстрілів, як убезпечити себе від мін, пасток, розтяжок, а також відпрацюють алгоритми дій при евакуації

Два дні тренінгу будуть присвячені питанням надання невідкладної допомоги в мирних умовах та домедичної допомоги в умовах бойових дій, медичного спорядження, що необхідне для роботи в зоні АТО, а ще два дні журналісти-учасники будуть відпрацьовувати здобуті знання та навички на полігоні в умовах, максимально наближених до реальних.

На курсі з цифрової безпеки учасники навчаться: захищати свою електронну пошту та профілі в соцмережах; безпечно користуватися відкритими мережами wi-fi в кафе, готелях тощо; надійно зашифровувати дані на ноутбуці чи флешці, щоб їх не можна було виявити під час обшуків, перевірок на блокпостах тощо; безпечно передавати матеріали із зони АТО в редакцію; користуватись сервісами для шифрованого листування та переговорів і т. п. Тренінг проходитиме максимально практично, учасники матимуть змогу встановити та випробувати корисні програми та інструменти на своїх ноутбуках, смартфонах та планшетах.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити анкету до 13:00 13 жовтня 2017 року.

Учасникам необхідно мати при собі:

власну аптечку (у разі наявності),

одяг, який використовується під час відряджень у зону АТО,

ноутбуки, смартфони, планшети, з якими вони їздять у відрядження в АТО.

Кількість місць обмежена.

Організатори забезпечують учасникам тренінгу проживання та харчування, а також відшкодовують витрати на проїзд за наявності проїзних документів.

Проект Ради Європи «Зміцнення свободи медіа і створення системи Суспільного мовлення в Україні» має на меті зміцнити роль медіа та Суспільного мовлення як інструментів для досягнення консенсусу в суспільстві. Проект впроваджується в рамках Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки.

Фото: Укрінформ

ІМІ
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
282
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop