ІМІ оголосив набір на тренінг з безпеки для журналістів, які працюють у зоні АТО

ІМІ оголосив набір на тренінг з безпеки для журналістів, які працюють у зоні АТО

10 Жовтня 2017
1125

ІМІ оголосив набір на тренінг з безпеки для журналістів, які працюють у зоні АТО

1125
20-23 жовтня 2017 року у Києві Інститут масової інформації (ІМІ) за ініціативи Міністерства інформаційної політики, за підтримки проекту Ради Європи «Зміцнення свободи медіа і створення системи Суспільного мовлення в Україні» проводить 4-денний тренінг з безпеки для журналістів та журналісток, які висвітлюють події в зоні АТО.
ІМІ оголосив набір на тренінг з безпеки для журналістів, які працюють у зоні АТО
ІМІ оголосив набір на тренінг з безпеки для журналістів, які працюють у зоні АТО

Тренінг включає в себе курс загальної домедичної допомоги, курс з надання першої невідкладної допомоги в умовах бойових дій, курс, курс з цифрової та інформаційної безпеки, та загальні правила з безпеки в гарячих точках.

Під час тренінгу учасники дізнаються про особливості роботи в небезпечних зонах, як поводитися під час обстрілів, як убезпечити себе від мін, пасток, розтяжок, а також відпрацюють алгоритми дій при евакуації

Два дні тренінгу будуть присвячені питанням надання невідкладної допомоги в мирних умовах та домедичної допомоги в умовах бойових дій, медичного спорядження, що необхідне для роботи в зоні АТО, а ще два дні журналісти-учасники будуть відпрацьовувати здобуті знання та навички на полігоні в умовах, максимально наближених до реальних.

На курсі з цифрової безпеки учасники навчаться: захищати свою електронну пошту та профілі в соцмережах; безпечно користуватися відкритими мережами wi-fi в кафе, готелях тощо; надійно зашифровувати дані на ноутбуці чи флешці, щоб їх не можна було виявити під час обшуків, перевірок на блокпостах тощо; безпечно передавати матеріали із зони АТО в редакцію; користуватись сервісами для шифрованого листування та переговорів і т. п. Тренінг проходитиме максимально практично, учасники матимуть змогу встановити та випробувати корисні програми та інструменти на своїх ноутбуках, смартфонах та планшетах.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити анкету до 13:00 13 жовтня 2017 року.

Учасникам необхідно мати при собі:

власну аптечку (у разі наявності),

одяг, який використовується під час відряджень у зону АТО,

ноутбуки, смартфони, планшети, з якими вони їздять у відрядження в АТО.

Кількість місць обмежена.

Організатори забезпечують учасникам тренінгу проживання та харчування, а також відшкодовують витрати на проїзд за наявності проїзних документів.

Проект Ради Європи «Зміцнення свободи медіа і створення системи Суспільного мовлення в Україні» має на меті зміцнити роль медіа та Суспільного мовлення як інструментів для досягнення консенсусу в суспільстві. Проект впроваджується в рамках Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки.

Фото: Укрінформ

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
ІМІ
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1125
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду