18:12
Середа, 19 Липня 2017

Другу кінопремію «Золота дзиґа» вручать 19 квітня 2018 року

Національна кіноакадемія оголосила дату проведення наступної премії «Золота дзиґа» та нові номінації.
Другу кінопремію «Золота дзиґа» вручать 19 квітня 2018 року
Другу кінопремію «Золота дзиґа» вручать 19 квітня 2018 року

Про це під час презентації Національної кіноакадемії в рамках 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю, що цими днями триває в Одесі, повідомила президент ОМК, ініціаторка створення Національної кіноакадемії, голова наглядової ради кінопремії Вікторія Тігіпко.

Вона також додала, що наразі до кіноакадемії входить 292 особи, 12 заявок – у розгляді.

Наступного року до вже існуючих 14 номінацій приєднаються ще дві – «Найкращий художник з гриму» та «Найкращий художник з костюмів». Також буде вручено глядацьку «Золоту дзиґу».

«На деяких популярних платформах буде зроблено опитування глядачів. Буде дуже цікаво порівняти вибір публіки і кіноакадеміків», – сказав арт-директор премії Алік Шпилюк.

Фільми до розгляду будуть прийматися з 15 листопада цього року до 15 січня наступного року, голосування академіків за переможців відбудеться 19 березня - 16 квітня 2018 року. 

Нагадаємо, Українську кіноакадемію було створено в лютому 2017 року. Ініціатором став Одеський міжнародний кінофестиваль. До складу правління увійшли 15 кінематографістів. Головою було обрано кінорежисера, заслуженого діяча мистецтв України Михайла Іллєнка.

Головним символом Національної кінопремії стала статуетка «Золота дзиґа». Організатори зазначають, що це символ стрімкості та невпинного розвитку. Крім того, назва нагадує про творчий спадок видатного українського кінематографіста Дзиґи Вертова.

Автором назви «Золота дзиґа» є директор зі стратегічного маркетингу «Медіа Група Україна» Ольга Захарова. Дизайн статуетки розробив український митець Назар Білик.

Про результати вручення першої премії «Золота дзиґа» - читайте тут.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1053
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop