13:26
Середа, 19 Липня 2017

З «ПлюсПлюс» іде директор з маркетингу Ірина Мельничук (ДОПОВНЕНО)

Ірина Мельничук повідомила, що звільняється з посади директора з маркетингу дитячого телеканалу «ПлюсПлюс», що входить до медіагрупи «1+1 медіа»
З «ПлюсПлюс» іде директор з маркетингу Ірина Мельничук (ДОПОВНЕНО)
З «ПлюсПлюс» іде директор з маркетингу Ірина Мельничук (ДОПОВНЕНО)

«Сьогодні мій останній робочий день в групі "1+1 медіа". Я дуже вдячна компанії за довіру, за можливості, завдяки яким ми реалізували всі ці проекти. Ці 4 роки в "1+1" медіа були яскравими, красивими, насиченими і щедрими на неймовірних людей»,написала пані Мельничук на своїй сторінці у Faceebook.

Хто замінить пані Мельничук на каналі - стане відомо згодом. «Ірина провела з нами 4 роки і зробила значимий вклад в розвиток каналу. На даному етапі наші шляхи розходяться. Я вдячна їй за роботу, успішно реалізовані разом з командою проекти і бажаю успіхів в подальшому. Про кадрові зміни на посаді маркетинг-директора ми повідомимо згодом», - сказала в коментарі «Детектору медіа» генеральний продюсер каналу «ПлюсПлюс» Іванна Найда.

Нагадаємо, у грудні 2016 року генеральним директором телеканалу «ПлюсПлюс» стала Анна Гончар. Відповідні зміни до ліцензій каналу внесла 15 грудня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1043
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop