12:11
П'ятниця, 19 Травня 2017

Наталія Влащенко видала книгу про окупацію Криму

Креативний продюсер телеканалу ZIK, ведуча авторських ток-шоу «HARD з Влащенко» та «Перші другі» Наталія Влащенко видала чергову книгу під назвою «Крадіжка або Біле сонце Криму».
Наталія Влащенко видала книгу про окупацію Криму
Наталія Влащенко видала книгу про окупацію Криму

Презентація нової книги пані Влащенко відбудеться 21 травня о 13:00 на майданчику видавництва «Фоліо» у рамках Книжкового арсеналу, який пройде в Києві до 21 травня.

«Коли ми почуємо імена винних в анексії Криму? Чому ніхто із посадових осіб не відповів за це? Адже «відповідальність» завжди має ім’я. Що приховують українські можновладці від свого народу в історії анексії Криму?», – йдеться в анотації до книги.

Як повідомляє ZIK, у 2011 році у співавторстві з журналістом Євгеном Мінком пані Влащенко видала «Діалоги тварин» про особливості українського соціуму і медіа. В 2015–му Влащенко разом із блогером Гаріком Корогодським написали книгу «У нас був секс» на тему стосунків жінок та чоловіків.

Нагадаємо, ведучий авторського ток-шоу Drozdov та політичної програми «Прямим текстом» на телеканалі ZIK Остап Дроздов підготував другий роман під назвою «№2». Перший його роман мав назву «№1». Роман вийшов у «Видавництві Анетти Антоненко» на початку травня. Презентація книги відбулася 18 травня у рамках «Книжкового Арсеналу».

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1613
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop