17:45
Середа, 10 Травня 2017

Лекцію Свободи на V Lviv Media Forum виголосить поет Борис Херсонський

25 травня, у перший день роботи Lviv Media Forum 2017 відбудеться Лекція Свободи і вручення Премії імені Олександра Кривенка.
Лекцію Свободи на V Lviv Media Forum виголосить поет Борис Херсонський
Лекцію Свободи на V Lviv Media Forum виголосить поет Борис Херсонський

Про це повідомляють організатори форуму.

Традиційно у межах Lviv Media Forum одному з українських журналістів вручать Премію імені Олександра Кривенка «За поступ у журналістиці». Засновником Премії є «Капітула Поступу», в яку входять друзі й колеги відомого журналіста, який трагічно загинув 9 квітня 2003 року. З 2014 року Премію спільно вручають «Капітула Поступу» і Школа журналістики Українського католицького університету (УКУ). 

У четвер, 25 травня, на «Арені Львів» назвуть вже чотирнадцятого лауреата чи лауреатку.

Одночасно з врученням премії відбувається публічна Лекція Свободи пам'яті Олександра Кривенка. Цього разу її виголосить Борис Херсонський — український поет, публіцист і перекладач, автор 15 поетичних книг російською мовою. На початку своєї мистецької кар'єри Борис Херсонський друкувався в емігрантській пресі, а з 1990-х років його збірки почали випускати видавництва Росії й України.

Lviv Media Forum 2017 триватиме 25-27 травня у Львові.

Нагадаємо, на Lviv Media Forum 2016 Лекцію Свободи прочитав співак, громадський діяч Святослав Вакарчук.

Минулоріч Премію імені Олександра Кривенка отримала авторка і ведуча програми «Схеми: корупція в деталях» (проект «Радіо Свобода»), розслідувачка Наталка Седлецька.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
682
Переглядів
Коментарі
Jkz
18:08 / 10 Травня 2017
Видела передачу и выступал Херсонский очень интересный человек его можно слушать и слушать. Умный и содержательный редко для старых одесситов ведь у меня впечатление об Одессе как совковом городе у них в голове еще советский союз а Этот умница!
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop