Фейгін розповів у Франції, як саме ФСБ вдалося підставити Сущенка

Фейгін розповів у Франції, як саме ФСБ вдалося підставити Сущенка

2 Грудня 2016
1610

Фейгін розповів у Франції, як саме ФСБ вдалося підставити Сущенка

1610
Адвокат Марк Фейгін заявив, що Федеральна служба безпеки Росії (ФСБ) провела оперативну провокацію проти власного кореспондента «Укрінформу» у Парижі Романа Сущенка.
Фейгін розповів у Франції, як саме ФСБ вдалося підставити Сущенка
Фейгін розповів у Франції, як саме ФСБ вдалося підставити Сущенка

Про це він сказав у Парижі французьким журналістам, а також офіційним посадовим особам французького керівництва, повідомляє «Укрінформ».

«Роману у Москві передали цифровий носій – диск – щоб він вже доставив його до Парижа. Самому Роману він не був потрібний, адже він займається журналістикою. Це було потрібно ФСБ, і вони такі історії роблять першокласно. Мало які контррозвідки можуть порівнятися з ними у таких справах», - відзначив адвокат Марк Фейгін.

Звертаючись до французьких журналістів він зауважив: «Чи ви думали, що Роман влаштував перестрілку біля Мавзолею?».

Адвокат уточнив, що Роман Сущенко повинен був передати цей диск у Парижі іншому українському журналісту.

«Це не історія Джеймса Бонда. Процесуально це називається оперативна провокація. Особу просто втягують до цієї історії, і вона підставляється. Це робиться елементарно», - підкреслив Марк Фейгін.

Нагадаємо, власного кореспондента інформаційного агентства «Укрінформ» у Франції Романа Сущенка затримали 30 вересня у Москві, куди він прибув з приватним візитом. Увечері 2 жовтня російські ЗМІ повідомили, що журналіста тримають у СІЗО «Лефортово» і звинувачують у «шпигунстві».

Адвокат журналіста Марк Фейгін звертатиметься зі скаргою до Європейського суду. Він вважає, що повернути журналіста до України можна лише завдяки обміну.

27 жовтня, Московський суд відхилив апеляцію на арешт журналіста Романа Сущенка та залишив його за гратами. 

28 листопада Лефортовський суд Росії продовжив арешт Сущенка до 30 січня 2017 року (на два місяці).

2 грудня стало відомо, що Кремль відмовив у відвідуванні представником ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дуні Міятович арештованого у Москві журналіста «Укрінформу» Романа Сущенка, аргументуючи це відсутністю відповідних повноважень з боку ОБСЄ.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1610
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду