19:02
Четвер, 1 Грудня 2016

Власник газети «Наш репортер» звільнив головреда Сергія Гузя через претензії до редакційної політики

Член Комісії з журналістської етики, колишній голова Незалежної медіа профспілки України (НМПУ) Сергій Гузь заявляє, що був несподівано звільнений з посади головного редактора газети «Наш репортер» (місто Кам’янське Дніпропетровської області) за рішенням власника.
Власник газети «Наш репортер» звільнив головреда Сергія Гузя через претензії до редакційної політики
Власник газети «Наш репортер» звільнив головреда Сергія Гузя через претензії до редакційної політики

Як повідомив Сергій Гузь «Детектору медіа», у нового власника газети, який викупив видання навесні поточного року, виникли претензії щодо редакційної політики головного редактора. Водночас звільнення стало для головреда повною несподіванкою.

«Спочатку власник заявляв про фінансові труднощі видання, пізніше виникли претензії щодо редакційної політики газети. При цьому не уточнювалось, які саме публікації викликали претензії», - сказав екс-головред.

За його словами, дискусії щодо редакційної політики виникали і раніше, але консенсусу із власником вдавалося досягати.

Офіційним власником видання є ТОВ «Мос-медіа», а реальним власником є бізнесмен Володимир Дубинський, якого вважають близьким до політичної сили «Блок Петра Порошенка».

«Ми сьогодні розійшлися, підписавши документ про моє звільнення "за згодою сторін". Я припиняю роботу головного редактора видання і більше не несу відповідальності за зміст публікацій», - сказав Сергій Гузь.

У своєму Facebook він подякував команді «Нашого репортера» за чотири роки спільної роботи, а читачам – за те, що купували газету, критикували, дзвонили, радили і були з редакцією навіть у найважчі часи. Він також наголосив, що цей проект показав, що навіть в нинішніх умовах можна успішно розвивати друковане видання.

Екс-головред нагадав, що починав проект «Нашого репортера» з нуля і для цього переїхав з Києва до Кам’янського у 2012 році.

Як повідомив Сергій Гузь, він і надалі продовжуватиме свою громадську діяльність як член Комісії з журналістської етики. У нього є також різні творчі плани – зокрема щодо журналістських розслідувань.  Водночас він вже отримав пропозиції щодо нової роботи.

Нагадав, журналіст Сергій Гузь, який очолював Незалежну медіапрофспілку України (НМПУ) у 2004-2008 роках, закликав у серпні поточного року не обирати керівні органи і не вносити докорінних змін до статуту організації в умовах конфлікту.

На фото - Сергій Гузь

Фото Павла Довганя,  MediaSapiens.ua

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1486
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop