11:00
Вівторок, 27 Вересня 2016

Бушуєв заявив, що зі справою Шеремета немає жодних проблем

Заступник голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв повідомив, що зі справою вбивства журналіста Павла Шеремета немає ніяких проблем
Бушуєв заявив, що зі справою Шеремета немає жодних проблем
Бушуєв заявив, що зі справою Шеремета немає жодних проблем

Це він заявив в ефірі телеканалу «112 Україна».

«З цим немає ніяких проблем. Я б хотів сказати, що злочинці звили серйозний клубок дій, який нам треба поетапно розмотати. Для того, щоб встановити причетність кожного і можливість участі того чи іншого суб'єкта в цьому злочині, адже насправді ми говоримо, що це вбивство, окрім того, що забрав життя відомого журналіста, розслідування призводить до того, що приносять у цю складову різні аспекти, в тому числі і політичний, на жаль. Щоб не зробити так, що будь-яка інформація, яка надійде в ЗМІ, зашкодить ходу досудового розслідування, ми абсолютно розуміємо, що інформація, яка видається в ЗМІ, має бути дозованим тим рівнем, який дозволить не нашкодити слідству», –  сказав пан Бушуєв.

Нагадаємо, 20 липня внаслідок вибуху автомобіля в Києві загинув  український журналіст Павло Шеремет.

Читайте також

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Павло Шеремет загинув у результаті спрацювання вибухового пристрою, журналіста вбили. Вбивство кваліфіковано прокуратурою Києва за статтею «умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб». 

4 серпня Генпрокуратура повідомила, що слідство наразі розглядає чотири основні версії злочину: неприязні особисті стосунки загиблого; професійна журналістська діяльність Павла Шеремета; можлива дестабілізація обстановки в Києві та Україні у зв’язку із загибеллю відомого журналіста; помилка об’єкту злочину – ціллю зловмисників могла бути засновниця «Української правди» Олена Притула, яка теж користувалася автівкою, в яку була закладена вибухівка. За словами представника ГПУ, всі версії є робочими, слідство поки не визначило основну.

21 липня Федеральне бюро розслідувань (ФБР) почало надавати допомогу українській владі в розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета.

11 серпня стало відомо, що Національна поліція України звернулася до Федерального бюро розслідувань (ФБР) за допомогою щодо встановлення осіб, які заклали вибухівку під машину журналіста Павла Шеремета.

Більше матеріалів по справі щодо вбивства Павла Шеремета читайте тут.

На фото - Павло Шеремет

Фото: korrespondent.net

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
539
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop