У Києві прощаються з журналістом Павлом Шереметом (ВІДЕО)

У Києві прощаються з журналістом Павлом Шереметом (ВІДЕО)

22 Липня 2016
3338

У Києві прощаються з журналістом Павлом Шереметом (ВІДЕО)

3338
Сьогодні, 22 липня, з 11 години ранку в приміщенні «Українського дому» в Києві проходить церемонія прощання з журналістом Павлом Шереметом.
У Києві прощаються з журналістом Павлом Шереметом (ВІДЕО)
У Києві прощаються з журналістом Павлом Шереметом (ВІДЕО)

Вшанувати пам'ять та попрощатися з паном Шереметом можна буде до 14 години.

Люди несуть квіти, у залі виведені фотографії з життя пана Шеремета, грає музика.

Як пише «Українська правда»,  на початку церемонії виступила головний редактор видання Севгіль Мусаєва-Боровик.

Вона назвала вбивство пана Шеремета жорстоким і наголосила, що «ми все одно не будемо боятись».

«Громадське телебачення», «Радіо Свобода», 5 канал транслюють церемонію онлайн:

23 липня Павла Шеремета поховають у Мінську, повідомила у Facebook білоруська журналістка Світлана Калінкіна.

«Інформація щодо поховання від мами Павла. Завтра (22 липня, – ред.) буде прощання в Києві. Увечері літаком Пашу привезуть до Мінська, в храм Всіх святих. Похорон в суботу», – написала пані Калінкіна.

«Українська правда» надала детальнішу інформацію про похорон. Панахида в Мінську триватиме 23 липня з 11:00 до 14:00 у Храмі всіх святих на вулиці Калиновського, 121. Поховають Павла Шеремета поряд з його батьком на Північному цвинтарі. Церемонія почнеться о 14:30 в суботу.

Як повідомлялось раніше, дата похорону вбитого українського журналіста Павла Шеремета стане відома після проведення всіх експертиз.

Нагадаємо, вранці 20 липня внаслідок вибуху автомобіля в Києві на розі вулиці Богдана Хмельницького та Івана Франка загинув український журналіст Павло Шеремет.

Міжнародна федерація журналістів (МФЖ) закликає швидко і ефективно розслідувати вбивство журналіста Павла Шеремета, який внаслідок вибуху автомобілю загинув 20 липня в Києві.

Комітет ВР з питань свободи словапросить очільників правоохоронних відомств проконтролювати розслідування вбивства Шеремета

Слідство у справі про вбивство Павла Шеремета схиляється до версії, що метою злочинців був саме він. Шансів вижити після вибуху у журналіста не було.

Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Павло Шеремет загинув у результаті спрацювання вибухового пристрою, журналіста вбили.

У МВС повідомили, що Павло Шеремет загинув у результаті, ймовірно, вибуху безоболочного саморобного вибухового приладу потужністю від 400 до 600 грам в тротиловому еквіваленті.

Вбивство кваліфіковано прокуратурою Києва за статтею «умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб». Попередньо слідство розглядає три основні версії вбивства журналіста – професійна діяльність журналіста, неприязні стосунки та «російський слід».

Прем’єр –міністр України Володимир Гройсман висловив вимогу до правоохоронних органів забезпечити швидке і ефективне розслідування смерті Павла Шеремета.

Президент України Петро Порошенкодоручив правоохоронним органам оперативно розслідувати обставини загибелі Павла Шеремета.

Заступник Генерального прокурора України, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький назвав загибель Павла Шеремета замахом на свободу слова в Україні.

Представник ОБСЄ з питань свободи слова Дуня Міятович закликалапокарати винних у вбивстві Павла Шеремета.

Речник міжнародної організації «Репортери без кордонів» Кристоф Драєрзакликав до швидкого, ґрунтовного та незалежного розслідування смерті журналіста Павла Шеремета.

Федеральне бюро розслідувань (ФБР)почало надавати допомогу українській владі в розслідуванні вбивства журналіста Павла Шеремета.

На фото - Павло Шеремет

Фото: 24tv.ua

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3338
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду