11:52
Понеділок, 20 Червня 2016

«Українське радіо» скасувало ефіри Валентина Щербачова (ДОПОВНЕНО)

2 140
Дирекція Національної телекомпанії України «Українське радіо» скасувала заплановані коментування матчів «Євро-2016» спортивним журналістом Валентином Щербачовим. Про це «Детектору медіа» повідомив пан Щербачов.
«Українське радіо» скасувало ефіри Валентина Щербачова (ДОПОВНЕНО)
«Українське радіо» скасувало ефіри Валентина Щербачова (ДОПОВНЕНО)

«У нас був договір на репортажі на п’ять матчів на першому каналі "Українського радіо". Перший репортаж вийшов 16 червня. 17 червня я готував другий, як раптом прислали іншого коментатора і сказали, що від мене вже нічого не треба. Нічого не пояснили, лише сказали, що так розпорядилися в Аласанії (Зураб Аласанія – генеральний директор НТКУ. – ред.). За перший репортаж мають сплатити гонорар, а решту – скасували, відповідно гонорару не буде», - розповів пан Щербачов.

Журналіст порадився з юристами і готує позов до суду. «Буду подавати позов про захист авторських прав і своєї честі й гідності – юристи готують», - додав пан Щербачов.

Між тим, 17 червня прес-служба «Українського радіо» розсилала уточнену інформацію про радіотрансляції матчів «Євро-2016», де анонсувалося, що Валентин Щербачов у парі з іншими коментаторами коментуватиме матчі 17, 18, 25 і 26 червня.

У коментарі «Детектору медіа» генеральний директор НТКУ Зураб Аласанія зауважив, що навіть і гадки не мав, хто такий Валентин Щербачов, доки йому не зателефонував «Детектор медіа».

«Це кадрова політика "Українського радіо". Я з’ясував в "Українського радіо", що насправді вони підписали зі Щербачовим одну угоду, а не п’ять. А не продовжили з ним співпрацю тому, що він завалив перший ефір, навіть не знаючи прізвищ футболістів, які грали в тому матчі. Наголошу, що це право "Українського радіо" вести таку кадрову політику, і я в неї не втручаюся», - сказав пан Аласанія.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2140
Переглядів
Коментарі
Валентин Щербачов
21:20 / 21 Червня 2016
Щось не те розповідає пан Аласанія.Бо після першого репортажу(він же останній)одержав лише схвальні відгуки.Нехай так само-публічно назве прізвище того, хто (ясно , що підлеглий) так зформулював причину!А реалії в тому,що НТКУ(котрому тепер підпорядкована радіокомпанія)заплатила в пулі за ці трансляції на радіо(бо вже навіть і не бореться за право телетрансляцій)і коментатори НТКУ були чимось зайняті,але раптом виявилися вільними.Просто ніхто з підлеглих очільника НТКУ навіть не втомлювався поясненнями ще нижчому за рангом співробітнику.Тож навіщо необгрунтовано ображати людину.Ще раз переконуюсь в тому,що в середовищі вершителів доль тележурналістів та їх радіоколег нічого проф-етичного немає.Тому я не дарма кажу про невизначеність долі нашої творчої молоді
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду