До 20 жовтня та до 10 листопада – реєстрація на тренінги для журналістів з підготовки матеріалів про переселенців

15 Жовтня 2015
1433

До 20 жовтня та до 10 листопада – реєстрація на тренінги для журналістів з підготовки матеріалів про переселенців

1433
До 20 жовтня та до 10 листопада – реєстрація на тренінги для журналістів з підготовки матеріалів про переселенців

Журналісти регіональних ЗМІ запрошуються на продакшн-тренінги з підготовки матеріалів про життя  переселенців. Перші тренінги для місцевих теле-, друкованих та онлайн-медіа будуть проведені у різних регіонах України упродовж листопада-грудня 2015 року.

 

Навчання здійснюється у рамках проекту «Голос місцевих медіа: особливості висвітлення тематики переселенців, професійні норми та стандарти», фінансованого Європейським Союзом. Фундація «Томсон» (Великобританія) та Інститут регіональної преси та інформації (ІRMI, Україна) організовують тренінги у партнерстві з Національною спілкою журналістів України.

 

П'ятиденні продакшн-сесії організовані таким чином, що до кінця навчання кожен учасник матиме актуальний, збалансований матеріал для публікації на своєму телеканалі, газеті чи новинному сайті.

 

Від початку тренінгу  учасники, за підтримки міжнародних тренерів Фундації «Томсон» та місцевих експертів IRMI, працюватимуть над пошуком історій, досліджуватимуть  проблематику, аналізуватимуть її, писатимуть статті, зніматимуть та редагуватимуть відео,  і фіналізуватимуть матеріли для публікацій та трансляцій.

 

Під час навчання, учасники опанують необхідні редакторські навички та ознайомляться з найкращими практиками для висвітлення тематики переселенців. Через збалансовані, конструктивні новини місцеві видання можуть попередити виникнення конфліктних ситуацій.

 

У перспективі створена під час проекту мережа регіональних медіа слугуватиме платформою для налагодження прямої співпраці з  колегами у країнах ЄС.

 

Тренінги для тележурналістів та журналістів друкованих/онлайн ЗМІ проводитимуться окремо. Окремі сесії передбачені для журналістів Донецької та Луганської областей, а також Криму.

 

Щоб взяти участь у тренінгу треба надіслати резюме та короткий мотиваційний лист на е-скриньку irmi.ukraine@gmail.com , вказавши  тему  семінару. Члени Національної спілки журналістів України повинні додати в копію заявки емейл НСЖУ oblik@nsju.org . Заявки приймаються до 20 жовтня, вівторок (прийом заявок на тренінги, які проводитимуться з 30 листопада - до 10 листопада).

 

Тренінги для журналістів з Донбасу та Криму:

-Харків - 2 - 6 листопада (фокус на переселенцях з Донбасу);

-Херсон - 23 - 27 листопада (фокус на переселенцях з Криму);

-Дніпропетровськ - 30 листопада - 4 грудня  (фокус на переселенцях з Донбасу).

 

Тренінги для тележурналістів - регіональні тележурналісти з будь-якого регіону України, які працюють на місцевій телевізійній станції:

-Харків - 9 - 13 листопада;

-Львів - 16 - 20 листопада.

 

Тренінги для друкованих та онлайн-видань - журналісти з усіх регіонів України, які працюють у місцевих медіа:

-Вінниця - 7 - 11 грудня;

-Одеса -  14 - 18 грудня.

 

Організатори забезпечують місцевий транспорт під час підготовки, зокрема,  для інтерв'ю, фото та відео зйомок у межах області. Також відшкодовують проїзд автобусом та потягом (крім першого класу) та забезпечують проживання і харчування. 

 

Для отримання більш докладної інформації  треба звертайтеся до офісу ІРМІ  irmi.ukraine@gmail.com   або до НСЖУ - oblik@nsju.org.

 

«Голос місцевих медіа: особливості висвітлення тематики переселенців, професійні норми та стандарти» - це півторарічний проект, який фінансується ЄС і реалізується Медіа консорціумом з п'яти організацій: Фундації «Томсон»,  Інституту регіональної преси та інформації, Європейського центру журналістики, МEMO98 та Асоціації «Спільний простір».

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1433
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду