У Тернополі на зустрічі із Садовим від журналістів вимагали свідоцтво про реєстрацію газети
У Тернополі на зустрічі із Садовим від журналістів вимагали свідоцтво про реєстрацію газети
На зустріч з лідером «Самопомочі» Андрієм Садовим у Тернополі не пускали журналістів. Про це повідомляє видання «Доба» з посиланням на керівника місцевого медіацентру «ТМЦ.ІНФО» Григорія Бурбезу.
«Ми прийшли на зустріч в драмтеатр за півгодини до початку, хотіли розставити камери, щоб нікому не заважати. Але нас просто не впустили, не дали зайти в приміщення», - повідомив Григорій Бурбеза.
За його словами, керівник міської організації «Самопомочі» мотивував це тим, що видання не зареєстроване. Втім, журналісти показали посвідчення з печатками, на що їм відповіли, що таке посвідчення будь-хто може зробити.
«Я почав пояснювати, що газета має державну реєстрацію, журналістів повинні впустити на публічну зустріч, інакше це порушення закону», - стверджує пан Бурбеза.
Це не допомогло і журналістів «ТМЦ.ІНФО» не допустили на зустріч, поки Григорій Бурбеза не привіз реєстраційне посвідчення газети. «Пізніше інцидент вичерпали, наші камери працюють в залі. Але у моій практиці - це перший такий випадок», - додав Григорій Бурбеза.
Нагадаємо, 25 вересня у Борщеві (Тернопільська область) відбулись збори районної організації політичної партії ВО «Свобода», на яких були висунуті кандидати у депутати до районної ради. Журналіст «Точки опори» був присутній на цій конференції, та коли дійшла черга до розгляду питання про проведення передвиборчої агітації, кореспондента попросили залишити приміщення.
«Детектор медіа»
