Гендиректор Концерну РРТ заявляє, що звинувачення Капліна проти Яценюка є провокацією
Гендиректор Концерну РРТ заявляє, що звинувачення Капліна проти Яценюка є провокацією
Генеральний директор Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (КРРТ) Володимир Iщук заявив, що категорично спростовує розповсюджену народним депутатом України Сергієм Капліним «відверто наклепницьку інформацію щодо призначення керівника Концерну РРТ за надуманий хабар», вимагає від нього її негайного публічного спростування та звертається до Служби безпеки України, Міністерства внутрішніх справ України та Генеральної прокуратури України із заявою щодо «захисту честі та гідності з вимогою порушення кримінальних справ проти Сергія Капліна за фактами втручання у діяльність державного діяча, завідомо неправдивими повідомленнями про злочин та зловживання владою або службовим становищем». Про це йдеться у заяві, яку отримала «Детектор медіа».
Раніше народний депутат Сергій Каплін повідомив, що за його скаргою Печерський районний суд Києва зобов'язав Генеральну прокуратуру України відкрити кримінальну справу проти Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка. «Прокуратура має розібратися з хабарем, який прем'єр отримав на лапу за призначення гендиректора концерну РРТ Володимира Іщука. Ці два шахраї злигалися, щоб вести антиукраїнську політику? Один поклав собі до кишені 3 мільйони доларів, а тепер закриває очі на те, що інший глушить сигнал українських каналів у прикордонних областях», - написав нардеп у своєму Facebook.
Як повідомляє видання Molodi.info, на початку серпня Сергій Каплін звернувся до генпрокурора України Віктора Шокіна, в якому виклав інформацію щодо внесення з голосу Арсенієм Яценюком кандидатури Володимира Іщука на посаду гендиректора Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення України. Цим, на переконання народного депутата, глава уряду порушив вимоги законодавства, що зобов'язує призначати кандидатуру на цю посаду виключно за результатами конкурсу. Як стверджує Сергій Каплін, за таке порушення порядку призначення керівника Концерну РРТ Арсеній Яценюк начебто отримав 3 млн доларів хабара.
Водночас гендиректор КРРТ Володимир Іщук заявляє, що всі звинувачення щодо процедури його призначення є провокацією з боку тих сил, які зацікавлені у збереженні монопольного впливу на інформпростір країни.
«Після призначення нового керівництва Концерну РРТ в травні 2014 року Концерн активно реалізує комплекс заходів, спрямованих на захист інформаційного ресурсу України, відновлення україномовлення на Східних і Південно-Східних регіонах України та демонополізацію ринку цифрового телебачення України, зокрема позбавлення монопольного стану сумнозвісної компанії "Зеонбуд". Однак цьому агресивно протидіє купка провокаторів з найближчого оточення Віктора Януковича, безпосередньо зацікавлених в збереженні свого виключного монопольного впливу на інформаційний простір України, які фактично створили організоване угрупування, метою діяльності якого є дискредитація нової демократичної влади України, посилення інформаційного впливу Кремля на всій території нашої країни та повернення кишенькового проросійського режиму», - заявляє гендиректор КРРТ.
За його словами, всі обвинувачення вищого керівництва держави у начебто корупційних діях є надуманими.
«З метою компрометації та спробою усунення чинного керівництва Концерну РРТ та з метою реставрації знищених ним корупційних схем і відновлення впливу на політику концерну задля фінансування озброєних бандитсько-терористичних формувань на Сході та Півдні України, а також з метою реалізації імперських планів керівництва Російської Федерації щодо дестабілізації політичної ситуації в Україні поплічники Януковича не цураються навіть таких брудних методів, як надумані обвинувачення вищого керівництва держави у начебто корупційних діях. Зокрема використовуються аморальні політики, які, ховаючись за депутатськими мандатами, роблять безпідставні, брехливі та цинічні заяви і звернення, не наводячи при цьому жодної аргументації, та вдало маніпулюють продажною суддівською системою», - йдеться у заяві Володимира Іщука.
Нагадаємо,30 липня Кабінет Міністрів України призначив генеральним директором Коцерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (КРРТ) Володимира Іщука.
27 лютого стало відомо, що Кабмін звільнив з посади гендиректора Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (КРРТ) Олександра Півнюка розпорядженням № 126-р від 16 лютого. Згідно з розпорядженням, пана Півнюка було звільнено «за одноразове грубе порушення трудових обов'язків (пункт 1 частини першої статті 41 Кодексу законів про працю України)».
Іншим розпорядженням № 127-р від 16 лютого Кабмін тимчасово, до призначення в установленому порядку генерального директора Концерну РРТ, поклав виконання обов'язків гендиректора на першого заступника гендиректора Володимира Іщука.
Раніше голова Держспецзв'язку Володимир Звєрєв повідомив, що Олександр Півнюк вирішив звільнитися з посади за власним бажанням і написав відповідну заяву. Пан Звєрєв також заявив, що міжвідомча комісія, що розслідувала діяльність Олександра Півнюка, не висувала йому звинувачень у сепаратизмі та фінансуванні російських каналів, однак визнала за необхідне передати висновки комісії до правоохоронних органів. Один з членів урядової комісії повідомив «Детектор медіа», що у висновках комісії на 10 сторінках були перелічені порушення, які інкримінують Олександру Півнюку, і ці матеріали було передано до правоохоронних органів. Отримати висновки комісії «Детектор медіа» не вдалося, оскільки вони призначені для службового використання.
Олександр Півнюк оскаржив своє звільнення в суді. 8 червня суддя Шевченківського районного суду Києва Олег Малінніков відмовив пану Півнюку в задоволенні всіх позовних вимог щодо його поновлення на посаді. У коментарі «Детектор медіа» колишній гендиректор КРРТ заявив, що вважає рішення суду несправедливим. 15 липня Апеляційний суд Києва відмовив екс-гененеральному директору Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (КРРТ) Олександру Півнюку в задоволенні апеляційної скарги у справі проти Кабінету міністрів щодо звільнення його з посади у лютому поточного року.
«Детектор медіа»