До 29 червня – подача заявок на воркшоп з протидії пропаганді в Німеччині

22 Червня 2015
2091

До 29 червня – подача заявок на воркшоп з протидії пропаганді в Німеччині

2091
До 29 червня – подача заявок на воркшоп з протидії пропаганді в Німеччині

До участі у воркшопі з протидії пропаганді, який відбудеться 12-19 вересня в м. Потсдам (Німеччина), запрошуються журналісти з України, Молдови, Грузії, Білорусі, Вірменії, Азербайджану, а також з Німеччини.


У воркшопі візьмуть участь 20-25 журналістів. Він орієнтований на медійників пострадянського простору, в першу чергу - з України.

 

Вік учасників: 18-26 років. Робоча мова воркшопу - англійська.

Під час воркшопу розглянуть інструменти пропаганди, маніпуляції та залякування журналістів, а також вплив пропаганди на репутацію медіа, на населення в цілому і відносини між країнами. Учасники дізнаються, як працює пропаганда, які в неї цілі, як можна її розпізнати, як перевіряти інформацію (в тому числі з соціальних мереж), як захистити себе від пропаганди і маніпуляцій з боку уряду і його лобістів.

 

Учасники зможуть поділитися власним досвідом зіткнення з пропагандою в професійній сфері і тим, як пропаганда працює в їхніх країнах.


Робота проходитиме в командах. Крім того учасники воркшопу відвідають M100 Sanssouci колоквіум 17 вересня на тему «Сімдесятиріччя Потсдамського угоди: на новому перехресті?». У ньому візьмуть участь 50-60 редакторів, академіків, блогерів і політиків з Європи та США.


Документи: резюме з фото та мотиваційний лист (обидва англійською). Апліканти повинні написати текст на 5 тис. знаків з пробілами на тему «Журналістика між політикою, пропагандою і в'язницею в моїй країні».

 

«Потрібно описати свої знання і досвід, пов'язані з темою, в сфері журналістики; розповісти, як змінилася ситуація за останні роки і наскільки контролюють роботу журналістів у вашій країні, чи погрожують їм і як вони з цим справляються», - зазначають організатори.

 

Заявку на участь потрібно надіслати до 29 червня 2015 року на s.sasse@m100potsdam.org.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2091
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду