17:53
Четвер, 11 Червня 2015

На телеканалі Ахметова «Ескулап-TV» Нацрада виявила лише 6 хвилин власного виробництва

На телеканалі Ахметова «Ескулап-TV» Нацрада виявила лише 6 хвилин власного виробництва
На телеканалі Ахметова «Ескулап-TV» Нацрада виявила лише 6 хвилин власного виробництва

11 червня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланову перевірку ТОВ «Аспера 2011» (загальнонаціональний цифровий ефірний телеканал «Ескулап-TV» з мультиплексу МХ-5), що з початку 2015 року належить медіахолдингу Ріната Ахметова «Медіа Група Україна». Відповідне рішення Нацрада ухвалила на підставі результатів моніторингу ефіру каналу.

 

За даними моніторингу, проведеного 14 квітня, канал не дотримується умов своєї програмної концепції, оскільки зменшив частку програм власного виробництва (з 11,5 годин до 6 хвилин на добу), збільшив обсяг фільмопоказу (із 7 годин до 23 годин 18 хвилин на добу), не транслює передбачені ліцензією інформаційно-аналітичні та публіцистичні, науково-просвітницькі, розважально-музичні та дитячі програми і взагалі фактично змінив свій формат з інформаційно-просвітницького з фільмопоказом на фільмопоказ.

 

Присутній на засіданні директор каналу Іван Букрєєв (керівник нішевих каналів «Медіа Група Україна») проти перевірки не заперечував. Щоправда, він вважав, що в ефірі каналу 1 година власного продукту на добу, а голова Нацради Юрій Артеменко звернув увагу, що лише 6 хвилин.

 

Нагадаємо, що «Ескулап TV» вже має два попередження Нацради за недотримання програмної концепції (перше - за вересень 2014 року, друге - за лютий 2015 року). Представники каналу також мали дискусію з Нацрадою щодо визначення жанрового наповнення.

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2470
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop