Леся Ганжа стала редактором сайту «Доступ до правди»

Леся Ганжа стала редактором сайту «Доступ до правди»

29 Травня 2015
3636

Леся Ганжа стала редактором сайту «Доступ до правди»

3636
Леся Ганжа стала редактором сайту «Доступ до правди»
Леся Ганжа стала редактором сайту «Доступ до правди»

Екс-заступник шеф-редактора «Детектор медіа» та екс-редактор «Редакторського порталу» Леся Ганжа з 2 червня стане редактором-журналістом сайту «Доступ до правди». Про це повідомляє громадська організація «Центр UA».

 

«Моє завдання перетворити сервісний ресурс, яким нині є «Доступ», на сервісно-новинний»,  - коментує Леся Ганжа.

 

Як ідеться у повідомленні для ЗМІ, на сайті з'являться новини та історії про те, як реагують чиновники на запити громадян та з якими викликами стикаються ті, хто подає запити в державні органи; а також  щодо того, до яких зрушень у суспільстві призводить активне використання закону України «Про доступ до інформації».

 

Крім того, сайт оновить дизайн, посилить  комунікацію з активними користувачами та  налагодження співпраці з колегами із Східної Європи, які координують схожі інтернет-ресурси.

 

«Доступ до правди» засновано ГО «Центр UA» на платформі інтернет-видання «Українська правда» активістами громадської організації «Центр UA» у 2014 році. Він працює на платформі з відкритим кодом Alavateli, яка була розроблена британською організацією mySociety.  Аналогічні сайти для надсилання запитів на публічну інформацію, на базі Alavateli, були створені та діють ще у 19 країнах світу.

 

За даними ГО «Центр UA», у 2014 році ресурс відвідало більше 400 000 інтернет-користувачів. На сьогодні, через сайт було зроблено більше 5000 запитів на публічну інформацію до понад 920 органів влади в Україні.

 

Закон України «Про доступ до публічної інформації» було прийнято у січні 2011 році. Він набув чинності 9 травня того ж року.

 

«Детектор медіа»

Фото з Facebook-сторінки Лесі Ганжі

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3636
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду