9 квітня – лекція Леоніда Швеця  «Цензура, самоцензура і нецензурне в дискурсі про майбутнє України»

9 квітня – лекція Леоніда Швеця «Цензура, самоцензура і нецензурне в дискурсі про майбутнє України»

1 Квітня 2015
2638

9 квітня – лекція Леоніда Швеця «Цензура, самоцензура і нецензурне в дискурсі про майбутнє України»

2638
9 квітня – лекція Леоніда Швеця  «Цензура, самоцензура і нецензурне в дискурсі про майбутнє України»
9 квітня – лекція Леоніда Швеця  «Цензура, самоцензура і нецензурне в дискурсі про майбутнє України»

9 квітня о 19.00 відбудеться лекція Леоніда Швеця  «Цензура, самоцензура і нецензурне в дискурсі про майбутнє України» (арт-простір Mezzanine, Closer, 3-й поверх, вул. Нижньоюрківська, 31, Київ).

 

Лекція відбудеться в рамках дискусійної складової проекту CSM «Культура. Завтра».

 

«Україна радикально змінюється, Україна шукає себе. В громадському дискурсі триває намацування цієї новизни, звикання до себе в новій якості. При цьому деякі теми з різних причин виносяться за рамки обговорення, або обговорюються на граничних стилістичних регістрах, що означає: намацано хворе місце. Хворе - значить, важливе. Про що і чому ми мовчимо або кричимо, говорячи про майбутнє України?», - анонсують лекцію організатори.

 

Леонід Швець - редактор, журналіст, політичний оглядач. Закінчив Харківський університет: істфак, іноземні мови, аспірантуру. Півжиття був політологом: викладав, аналізував, брав участь. З 2001-го - редактор-журналіст. Писав для тижневика «Событие» (Харків), працював редактором у «Газеті по-київськи», «Газеті 24», журналі «Фокус», колумніст видання «Контракти», писав для видання «Есквайр Україна». Зараз - незалежний публіцист.

 

Для участі у заході треба заповнити реєстраційну форму.

 

Проект «Культура. Завтра» покликаний публічно обговорювати складні теми й спільно працювати над стратегіями розвитку культури. Його мета - запозиціонувати культуру як один із найголовніших інструментів для вирішення болючих і конфліктних питань, які виникли в суспільстві в результаті революційно-воєнних подій 2013-2014 років. Дискусії, лекції та круглі столи відбуватимуться двічі на місяць за участі культурних менеджерів, митців, журналістів і філософів з України, Білорусі, Туреччини, Росії , Грузії, Сербії та інших країн.

 

Проект «Культура. Завтра» підтримано Фондом Принца Клауса та програмою грантів «і3» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Подія відбудеться за дружньої підтримки Mezzanine. Інформаційні партнери: Українська правда. ЖиттяPlatformaЛівий берегКоментарі.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2638
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду