На каналі СТБ переймають досвід ізраїльських військових журналістів

На каналі СТБ переймають досвід ізраїльських військових журналістів

24 Лютого 2015
0
4631

На каналі СТБ переймають досвід ізраїльських військових журналістів

0
4631
На каналі СТБ переймають досвід ізраїльських військових журналістів
На каналі СТБ переймають досвід ізраїльських військових журналістів

21-22 лютого ізраїльські військові журналісти Андрій Коженов та Ілля Полонський провели тренінг-зустріч з кореспондентами програми «Вікна-новини» каналу СТБ, аби передати свій досвід роботи в умовах війни. Про це повідомляє сайт телеканалу.

 

Ізраїльські кореспонденти висвітлювали безліч конфліктів і заворушень у своїй країні. У них існує чітко напряцьована схема, як саме подавати інформацію про ворога, як висвітлювати інформацію і місця бойових дій, при тому не зашкодивши своїй армії.

 

«Це колосальний досвід і я дуже рада, що відбулася така зустріч-тренінг, вкінці якої ми для себе теж визначили деякі ключові моменти - як нам далі працювати. Оскільки в нас в країні не напрацьова якась єдина уніфікована схема», - сказала кореспондент «Вікон» Юлія Янчар.

 

«Серед професійного вразило, що журналісти не перебувають в емоційній зв'язці з суспільством і тому можуть виконувати свою роботу за стандартами, не мучаючись між громадянином і «поетом». Ми ж рік на емоційній «голці» з країною. Більше того, розвиток суспільства і його згуртованість викликає заздрість. Наш, схоже, зразка 48-го року Ізраїлю», - ведуча програми «Вікна-новини» переконана Тетяна Висоцька.

 

Колеги обговорювали зокрема і роботу української та ізраїльської прес-служб оборонних відомств двох країн, порівнювали й аналізували сюжети та ефіри. «За роки боротьби вибудувана робота з військовими прес-службами. Нашим, починаючи від АП до так званого АТО (давно особисто я не називаю війну операцією) просто необхідно вивчити цей досвід і впровадити хоча б частину», - додала Тетяна Висоцька.

 

Українські журналісті також мали змогу переглянути фільм Андрія Коженова про анексію Кримського півострова. «Особливо сподобався його фільм про анексію Криму, головний герой якого мужній і принциповий офіцер Юлій Мамчур. Зовсім скоро річниця тих подій. Дивіться - не пошкодуєте!», - сказав журналіст «Вікна-новини» Олексій Сімаков.

 

Нагадаємо, на початку лютого міністр інформаційної політики Юрій Стець анонсував, що в Україні найближчим часом планується створення військового каналу відповідно до розпорядження Президента України. 22 лютого він уточнив, що телеканал Міністерства оборони України повинен почати працювати через місяць. «Президент України поставив завдання упродовж місяця-двох запустити військовий канал. Ми передамо його Міністерству оборони України. Це буде канал наших Збройних сил», - сказав міністр.

 

«Детектор медіа»

Фото - СТБ

LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
4631
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду