Спільнота
У
746
24 Травня 2004
«Детектор медіа»
Экс-собственник и редактор сайта «Украина криминальная" Олег Ельцов сегодня официально подтвердил корреспонденту "Детектор медіа" факт продажи сайта, разговоры о чем велись последние два месяца.
Возлюбити Януковича?
763
24 Травня 2004
заступник головного редактора журналу “Сучасність”, спеціально для “Детектор медіа”
Прочитав от у “Телекритиці” 20 травня розлоге інтерв‘ю із прес-секретарем прем‘єра Віктора Януковича Ганною Герман, і стало мені заздрісно. Прочитав от у “Телекритиці” 20 травня розлоге інтерв‘ю із прес-секретарем прем‘єра Віктора Януковича Ганною Герман (донедавна знаною масовою аудиторією як журналістка Радіо “Свобода” Ганна Стеців), і стало мені заздрісно.
Возлюбити Януковича?
680
24 Травня 2004
заступник головного редактора журналу “Сучасність”, спеціально для “Детектор медіа”
Прочитав от у “Телекритиці” 20 травня розлоге інтерв‘ю із прес-секретарем прем‘єра Віктора Януковича Ганною Герман, і стало мені заздрісно. Прочитав от у “Телекритиці” 20 травня розлоге інтерв‘ю із прес-секретарем прем‘єра Віктора Януковича Ганною Герман (донедавна знаною масовою аудиторією як журналістка Радіо “Свобода” Ганна Стеців), і стало мені заздрісно.
Чи й справді “наш” тоталітаризм – найкращий у світі?
659
21 Травня 2004
заступник головного редактора журналу “Сучасність”, для „Детектор медіа”
О‘К. Я готовий погодитися з Денисом Жарких, автором статті “Глупость как питательная среда для фашизма” і в тому,що всупереч моїй тезі зі статті “Паралелі та перпендикуляри”, Муссоліні ніколи не був вірним ленінцем, і в тому, що я “брешу”, коли “ставлю знак рівності між комунізмом і фашизмом”. Початок дискусії з приводу тоталітарних тенденцій у практиці деяких сучасних політичних сил Україні читайте тут.
Наше „мусі-пусі”
796
21 Травня 2004
Інститут політичного моделювання, для „Детектор медіа”
Призначення Руслани Лижичко радником прем’єр-міністра сильним та вдалим не видається.
Чи лише термінологічна розбіжність відрізняє Божий дар від яєчні?
632
20 Травня 2004
для „Детектор медіа”
„. складається враження, що для автора статті-відповіді “Глупость как питательная среда для фашизма” словосполучення “соціал-демократія” є довічною індульгенцією для будь-якої організації, котра використовує його у власній самоназві”. Відповідь на текст Дениса Жарких, опублікований „ТК” 20 травня. Як і прогнозувала „Детектор медіа”, дискусія щодо, начебто, елементів тоталітаризму в практиці деяких українських політичних сил набуває обертів.
Ганна Герман: „Незалежна журналістика – це смисл мого життя. Був, є і буде”
1225
20 Травня 2004
Оксана Лисенко, „Детектор медіа”
На запитання „Детектор медіа” відповідає нещодавно призначений прес-секретар голови українського уряду Віктора Януковича. Коментар – керівника української служби „Радіо Свобода” Олександра Народецького Не тільки шок, а й бажання почути мотивацію з перших вуст викликала в „Телекритиці” звістка про те, що керівник київського бюро „Радіо Свобода” Ганна Герман-Стеців прийняла пропозицію стати прес-секретарем прем’єр-міністра.
Післямова до Євробачення
696
20 Травня 2004
„Детектор медіа”
Поза всяким сумнівом, Руслана здійснила прорив у Європу. Але, мабуть, найціннішим був інший прорив – прорив в Україну.
21 травня Георгію Гонгадзе виповнилося би 35 років
653
20 Травня 2004
Ми сидимо у моїй кухні і сьорбаємо чай без цукру. Навпроти мене сидить Гія і по праву «нової людини» розповідає, а я уважно слухаю.
Чого насправді домагаються позивачі до „Української правди”?
681
19 Травня 2004
юрист, для „Детектор медіа”
Не можу передати, з якою цікавістю та нетерпінням особисто я чекаю на початок розгляду в Печерському районному суді міста Києва цивільної справи за позовами Валерія Воротніка та Марії Самбур до “редакції інтернет-газети “Українська правда”.
Загалом сторінок: 1917 / Загалом записів: 19167
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop