Керівник Центру моніторингу та аналітики ГО «Детектор медіа»
16:10
Понеділок, 7 Березня 2016

Що я думаю про скасування концерту SunSay

Якщо ти вирішив бути голубкою миру, будь готовий, що твій концерт пікетуватимуть люди, яких ображає така позиція
Що я думаю про скасування концерту SunSay

Що я думаю про скасування концерту SunSay під тиском активістів.

Позиція людей, які не визнають російську агресію, вважають, що війна – це «політика», яка їх не стосується і відволікає їх від високих речей, і пропонують обійнятися, простити і помиритися, після чого Донбас і Крим самі приростуть, мені огидна. Якщо людина говорить це щиро, а не бреше з метою отримання політичних дивідендів, я сприймаю це спокійніше, хоча все одно подібні погляди мені неприємні і я зовсім не збираюся вмирати за чиєсь право їх висловлювати.

Поза тим, я наполягаю, що будь-які погляди та переконання – не дії і не підбурювання до незаконних дій, наголошую, а саме погляди, – не можуть бути приводом для репресій. Людину не можна переслідувати за те, що вона не любить Україну, не вірить у Бога чи вважає, що місце жінки на кухні.

Але відкрита демонстрація неприйняття чиїхось поглядів та переконань не є в моєму розумінні репресіями. Навпаки, це здорове явище, коли активна частина суспільства приходить до того, хто чинить, на їхню думку, аморально, і каже «ми цього не схвалюємо». Головне, щоб без насильства.

Такі вияви неприйняття та суспільного осуду, природно, завдають носієві засуджуваних переконань моральної травми. Наприклад, виступи зоозахисників проти хутра, думаю, дуже дошкуляють виробникам і власникам шуб і шапок.

Одним словом: якщо ти вирішив бути голубкою миру, що літає дзьобати російські-кримські-деенерівські зернятка і стверджує, що це нормально, бо ми братні народи і нас ніхто не посварить, будь готовий, що твій концерт пікетуватимуть люди, яких ображає така позиція. В цьому немає нічого страшного і зовсім не обов’язково з переляку скасовувати концерт. Маєш сміливість мати переконання, то май сміливість їх відстоювати.

Источник: https://www.facebook.com/otardovzhenko/posts/10153813967585873

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
600
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop