«Суспільне мовлення»
Микола Чернотицький: Зміни у філіях Суспільного триватимуть увесь рік
0
17 Січня 2020
Виробництво
«Суспільне мовлення»
Член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Микола Чернотицький, який відповідає за адміністративно-господарський напрям і регіональний розвиток, підтвердив майбутні скорочення штату філій і розповів про те, як працюватиме платформа «UA: Регіони» та якими будуть ранкові програми філій.
Тетяна Кисельчук: «Інтернет не витісняє телебачення, а проникає в нього, це набагато хитріше»
0
24 Грудня 2019
Виробництво
«Суспільне мовлення»
Генеральна продюсерка цифрових платформ Національної суспільної телерадіокомпанії України Тетяна Кисельчук — про те, як Суспільне розвиватиметься в інтернеті у 2020 році, складнощі під час розширення команди діджитал-платформи та ситуацію у філіях.
EBU зсередини: як делегація НСТУ вивчала досвід Європейської телерадіомовної спілки
0
19 Жовтня 2019
Спільнота
«Суспільне мовлення»
23–27 вересня 2019 року делегація у складі керівництва наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) за сприяння Internews та Ради Європи відвідала головний офіс EBU (Європейська телерадіомовна спілка) та суспільного мовника Швейцарії SRG SSR.
Очільниця Фонду підтримки Суспільного: Фахівці з юридичних питань не бачать сенсу в укладанні рамкової угоди між Фондом і НСТУ
0
05 Лютого 2019
Ринок
«Суспільне мовлення»
Анна Десятова – про те, чим займається Благодійний фонд підтримки створення та розвитку суспільного телебачення і радіомовлення України.
Топ-20 матеріалів про Суспільне мовлення: зради й перемоги НСТУ
0
30 Грудня 2018
Інфопростір
«Суспільне мовлення»
Нові дитячі проекти, зарплати, фінансові труднощі, конфлікт НСТУ з «Ерою», «Євробачення», критичний аналіз новин філій НСТУ – такі теми новин і статей цікавили читачів сайту «Суспільне. Детектор медіа» у 2018 році.
Радіо «Промінь» є найпопулярнішим серед місцевих радіостанцій для ретрансляції
0
22 Вересня 2018
Ринок
«Суспільне мовлення»
«Детектор медіа»
23 місцеві радіостанції у 32 населених пунктах здійснюють чи готуються здійснювати мовлення та ретрансляцію радіо «Промінь».
Чиновники відмовилися від ефіру про медреформу на телеканалах «UA: Донбас», «UA: Карпати», «UA: Одеса»
0
21 Вересня 2018
Інфопростір
«Суспільне мовлення»
21 вересня о 19:20 у всіх філіях Національної суспільної телерадіокомпанії України, окрім трьох, вийде в ефір програма «#Звіти_наживо», на яку запрошено регіональних чиновників прозвітувати про реалізацію медичної реформи. У трьох філіях Суспільного – «UA: Донбас», «UA: Карпати», «UA: Одеса» – очільники департаментів охорони здоров’я питання відмовилися прийти на прямий ефір, через що зірвали вихід програми «#Звіти_наживо».
Суспільне третій раз виграло суд проти «Ери» щодо «Доброго ранку, Країно!»
0
21 Вересня 2018
Ринок
«Суспільне мовлення»
«Детектор медіа»
У середу, 26 вересня 2018 року, відбудеться наступний розгляд у Київському апеляційному господарському суді, згідно з рішенням якого може бути припинена трансляція програми «Доброго ранку, Країно!» виробництва «Ера-Медіа» на телеканалі «UA: Перший».
Правління Суспільного готує антикризові заходи: економити доведеться Центральній дирекції
0
21 Вересня 2018
Ринок
«Суспільне мовлення»
Правління Національної суспільної телерадіокомпанії України готує антикризові заходи, щоб зекономити кошти і виконати найнеобхідніші фінансові зобов’язання до грудня 2018 року, через недофінансування Суспільного мовлення.
Суспільне запускає інтернет-проект «Дивацька історія України»
0
17 Вересня 2018
Інфопростір
«Суспільне мовлення»
«Детектор медіа»
18 вересня на цифрових платформах Суспільного стартує проект «Дивацька історія України», створених за допомогою анімації, графіки, колажування та кадрів із кінофільмів.
Загалом сторінок: 39 / Загалом записів: 382
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду