Катерина Толокольнікова
«Детектор медіа» та ІМІ презентували посібник про роботу журналістів під час виборів
677
17 Вересня 2018
Катерина Толокольнікова
«Детектор медіа»
Українські громадські організації «Детектор медіа» та «Інститут масової інформації» (ІМІ) презентували посібник «ЗМІ та вибори. Саморегуляція, безпека, закони».
Олександр Гороховський: «Напевно, я просто зручний привід для правоохоронців Казахстану, аби натиснути на опозиційну газету»
1440
16 Вересня 2018
Катерина Толокольнікова
15 вересня українському журналісту, головреду фактчекінгового проекту «Без брехні» Олександру Гороховському в м.Уральськ у Казахстані міграційна поліція вручила повістку до суду через начебто порушення законодавства.
Хто такі буктьюбери й навіщо їх дивитися?
0
10 Вересня 2018
Катерина Толокольнікова
MediaSapiens дізнався, що читає найпопулярніша книжкова відеоблогерка світу, скільки людей створюють ролики про книжки українською і що потрібно, щоби стати одним із них. Окрім любові до читання, звісно.
Кремнієва долина: три історії стартапів, які змінили світ. Або ні
0
27 Серпня 2018
Катерина Толокольнікова
Цього місяця оглядаємо три книжки про ІТ-стартапи: «Вискочки. Uber, Airbnb та битва за Кремнієву долину» Бреда Стоуна, «Долина богів» Александри Вулф та «Крах. Моя невдача в стартап-бульбашці» Дена Лайонса.
Правда про Україну: п’ять іноземних журналістів, які відкрили її для світу
0
24 Серпня 2018
Володимир Малинка
Катерина Толокольнікова
Тетяна Гордієнко
MediaSapiens
Минулого року ми писали про те, як іноземні медіа висвітлювали здобуття Україною незалежності. Цього разу розкажемо про іноземних журналістів, які наважилися розповісти світу про важливі історичні події в Україні.
Секстинг, грумінг, мобінг: від чого страждають діти в інтернеті
0
20 Серпня 2018
Катерина Толокольнікова
На гарячу лінію ГО «Ла Страда Україна» щодня телефонують діти, якім потрібна допомога через онлайн-небезпеку. За півтора року таких звернень було більше одинадцяти тисяч.
Як стати гідом для свого читача: секрети сторітелінгу від журналіста The Wall Street Journal
2055
17 Серпня 2018
Катерина Толокольнікова
Тетяна Гордієнко
Як писати легко про складне — пояснив журналіст Джеймс Марсон (James Marson), заступник керівника московського офісу The Wall Street Journal і Dow Jones Newswires. «Детектор медіа» занотував тези з його тренінгу, організованого Інститутом розвитку регіональної преси за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС.
Юрій Пероганич: «“Вікіпедія” — це поле інформаційної війни»
0
14 Серпня 2018
Катерина Толокольнікова
Засновник ГО «Вікімедіа Україна» розповів MediaSapiens про ієрархію редакторів віртуальної енциклопедії та протистояння в поглядах, найбільш контраверсійні статті й чому українці досі більше читають російськомовну версію.
Довіра, патерналізм і пасивність: як українці ставляться до громадських організацій
1121
03 Серпня 2018
Катерина Толокольнікова
Довіра українців до громадського сектору зростає, рівень участі в активізмі – незмінний, але чіткого розуміння функцій таких організацій досі немає. Про це свідчать результати соціологічних опитувань. Як на ставленні українців до громадських ініціатив позначилися дії влади, якими мають бути дії третього сектору, щоби просувати демократичні перетворення в Україні і щоби люди розуміли роль громадянського суспільства, – обговорювали учасники круглого столу «Громадянське суспільство в Україні: нові виклики, нові завдання».
Хто в Європі ефективно протидіє інформаційним впливам Кремля?
0
19 Липня 2018
Катерина Толокольнікова
Експертка програми Kremlin Watch Monitor Вероніка Віхова — про те, які держави вже пробудилися й чинять спротив Росії.
Загалом сторінок: 20 / Загалом записів: 198
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop