Проєкти
Детектор медіа
MediaSapiens
ДМ Суспільного
Центр досліджень
DisinfoChronicle
EN Detector media
Антоніна
ГО «Детектор медіа»
Новини
Статті
Критика
Моніторинг
Ринок
Подкасти
Інфопростір
Cпецпроєкти
Страхування
Моніторинг ютубу
Цифрова безпека та фінансова грамотність
Аналіз соціальних мереж
Детектор телерейтингів
Журналістика незалежної України
моніторинг інформполітики
дослідження ДМ
саморегулювання ЗМІ
Медіа vs COVID-19
Війна сенсів
Партнерські проєкти
Історії релокованих медіа
Медіатренди від професіоналів
Ньюспалм
Медіачек
Детектор маніпуляцій
Спойлер
моніторинг розслідувань
Щоденник Docudays UA
Правда і вимисел про коронавірус
Післявоєнна реконструкція
Журналісти, які стали військовими
Історія ГО Детектор медіа
Медіакритика з Ярославом Зубченком
Дошка ганьби
всі спецроєкти
Пiдтримати нас
Страхування журналістів
Проєкти ГО «Детектор медіа»
Проєкти
Детектор медіа
MediaSapiens
ДМ Суспільного
ЗМІ для змін
Пребанкінг
Медіадрайвер
NewsBoard
DisinfoChronicle
Відеотека
Вибори та ЗМІ
EN Detector media
Антоніна
ГО «Детектор медіа»
Мапа рекомендованих медіа
Ньюспалм
Медіуми
Типи матеріалів
Новини
Статті
Інтерв'ю
Опитування
Анонси
Мультимедіа
Блоги
Column
Документи
Дайджест
Прес-релізи
Рубрики
Критика
Моніторинг
Ринок
Інфопростір
Медіаспільнота
Виробництво
Подкасти
Хроніка російської пропаганди
Тендери
Можливості для медіа
Антоніна
Дослідження ДМ
Листи до читачів ДМ
Центр досліджень
Більше
Вакансіі
Автори
Теги
Архiв
Чат
Про нас
Дочірні проєкти
Книги ДМ
Реклама
Контакти
Підтримати нас
Спільнота ДМ
Допомога
Написати нам
Спецпроєкти
Моніторинг ютубу
Цифрова безпека та фінансова грамотність
Аналіз соціальних мереж
Детектор телерейтингів
Журналістика незалежної України
всі спецроєкти
e
y
a
p
A
/
Вікторія Білаш
Вікторія Білаш
Вікторія Білаш
Спочатку найновіші
Спочатку найновіші
Спочатку найновіші
Спочатку найстаріши
Спочатку найпопулярніші
Інфопростір
Статті
10.12.2016
Німецькі телеканали для громад: безкоштовні камери для всіх і медіаосвіта на практиці
Вікторія Білаш
«Детектор медіа»
1
Інфопростір
Статті
07.11.2016
Регіональне суспільне мовлення Німеччини. Якісно. Дорого. Впливово
Вікторія Білаш
1
Інфопростір
Інтерв'ю
20.12.2014
Главред RT Deutsch Иван Родионов: «Плох тот интернет-проект, который не мечтает стать телевидением»
Вікторія Білаш
, для «Детектор медіа»
13 804
Медіаспільнота
Інтерв'ю
08.05.2014
Сергій Лефтер: «Заручників у Слов’янську тримають для картинки російських ЗМІ»
Вікторія Білаш
, «Детектор медіа»
7 568
Ринок
Інтерв'ю
24.04.2014
Никита Потураев: «Сказать, что мы сможем отказаться от российского телепродукта, – излишне оптимистически»
Вікторія Білаш
8 189
Ринок
Інтерв'ю
04.04.2014
Генпродюсер каналу «Перший Ukraine» Михайло Смуток: «Як ми можемо з фактично нульовим бюджетом конкурувати з Russia Today?»
Вікторія Білаш
11 998
Ринок
Інтерв'ю
31.03.2014
Олена Сибірякова: The 7th Sense – це шоу, де переможе не найрозумніший, а людина, яка відчуває ситуацію
Вікторія Білаш
8 705
Ринок
Статті
13.01.2014
От «Чистого неба» к чистому интернету
Вікторія Білаш
8 237
Ринок
Статті
22.11.2013
Соціальні та політичні ток-шоу в Україні. Піпл хаває?
Вікторія Білаш
для «Детектор медіа»
17 817
Ринок
Інтерв'ю
11.10.2013
Виктория Забулонская: Некоторые звезды возмущаются, почему их не позвали в «Вышку»
Вікторія Білаш
12 887
Медіаспільнота
Статті
03.10.2013
«Щоби щось повідомити – спочатку потрібно вижити»
Вікторія Білаш
4 338
Медіаспільнота
Статті
24.09.2013
Спецоперація «Порозуміння». Журналісти міліціонерам не вороги
Вікторія Білаш
6 701
Показати більше
1
-10
1
+10
Новини
22.09.2026
21:12
Росія використовує технології Meta та Google для вербування іноземців на війну проти України, — Politico
22.09.2026
19:55
Протягом 7–20 вересня нардепи «Слуги народу» становили майже 94% від усіх депутатів у телемарафоні, — моніторинг «ДМ»
22.09.2026
19:28
65% підлітків отримують інформацію про професії з соціальних мереж
22.09.2026
18:55
Чехія вислала двох росіян, яких повʼязують з пропагандистським центром Rybar
22.09.2026
17:34
Понад 70% опитаних українських організацій за кордоном не мають робочого каналу зв'язку з органами влади України, — Strichka
22.09.2026
17:30
У «Дії» розширили можливості послуги «Шлюб онлайн»
22.09.2026
16:40
До 27 вересня триває набір журналістів на тренінг із безпеки та психологічної стійкості
22.09.2026
16:29
Молдова, Польща, Румунія чи Угорщина: чим відрізняється перетин кордону з Україною у 2026 році
22.09.2026
16:13
Команда «1+1 media» привітала «Детектор медіа» з 25-річчям
22.09.2026
16:00
«Детектор медіа» та ІМІ оновили методологію Мапи рекомендованих медіа
Новини
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду