ПРОЕКТИ
Мультимедіа
Як працювали репортери Українського радіо у радянські часи
0
16 Листопада 2017
«Відеотека»
Лінійка для вимірювання хронометражу аудіозаписів, німецький трофейний стіл для монтажу (жартома казали, що за ним працював ще Геббельс), магнітофон "Репортер-6" вагою до 6 кілограмів – ці та інші речі щоденного вжитку радіорепортерів радянської епохи сьогодні зберігаються у музеї Українського радіо на Хрещатику, 26.
LP, марсіанські газовщики, Вінні-Пух та всі-всі-всі за лаштунками «Х-фактора»
62
15 Листопада 2017
«Відеотека»
LP. Перший прямий ефір 8 сезону «Х-фактора». Backstage
Майстер-клас Ігоря Савиченка «Як режисеру будувати співпрацю з продюсером?»
0
13 Листопада 2017
«Відеотека»
«Нащо мені ще один Ларс фон Трієр? Нащо мені ще один Звягінцев? Я не сприймаю, коли мені починають розповідати ідею фільма із референсів. Мовляв, я хочу, як там, як сям і з цього всього хочу зліпити своє кіно. Але є продюсери, які так працюють. В Європі це називається «тупий пітч» (“dump pitch”)», – так декларує своє творче кредо український продюсер художніх та документальних фільмів Ігор Савиченко.
Про «хворобу на другу точку зору» в умовах війни – у блозі експерта ІМІ Романа Кабачія
0
11 Листопада 2017
«Відеотека»
Медіаексперт Роман Кабачій: «Громадське радіо» дозволило комуністу Симоненку зманіпулювати
Роман Вінтонів про свої проекти в ефірі Суспільного: «Я безкоштовно отримую задоволення»
0
04 Листопада 2017
«Детектор медіа»
Ідея зробити Late Night Show з Майклом Щуром у ролі ведучого виникла не сьогодні, а ще кілька років тому, коли цей дивакуватий кореспондент канадійського телеканалу "УТ-Торонто" вів в ефірі тоді "Першого національного" щотижневий сатиричний дайджест новин "Утеодин".
Дмитрий Гордон: «Я сегодня зарабатываю на YouTube деньги»
0
31 Жовтня 2017
Олена Холоденко
«Газету «Бульвар Гордона» – и украинское, и американское издание – закрыть собираюсь, когда она станет уже неприбыльной. А к тому идет, потому что все газеты в мире становятся неприбыльными и закрываются. Эра газет заканчивается. Раньше люди ездили на телегах, появляется паровоз – телеги отмирают. Сегодня для газет финиш близок. Для телевидения – тоже. Я рассчитываю на мощное движение интернета и YouTube. То есть я сегодня зарабатываю на YouTube уже деньги», – так о развитии своего медиабренда говорит Дмитрий Гордон, журналист, телеведущий, писатель, главный редактор газеты «Бульвар Гордона», основатель интернет-проекта «ГОРДОН».
Сергій Смальчук між спогадами, реальністю і снами
0
30 Жовтня 2017
«Відеотека»
«Детектор медіа»
Головний digital-інструмент Vogue.UA. Розповідає Марія Жданова
0
27 Жовтня 2017
«Відеотека»
Керівник digital-проектів українського Vogue Марія Жданова розповідає про сервіс web-аналітики onthe.io, про те, чому варто «очолити» Facebook, і трохи про дрес-код (ми не втрималися).
Майстер-клас Алли Самойленко «Як потрапити в кіно?»
0
20 Жовтня 2017
«Відеотека»
«Детектор медіа»
"Кілька років тому я зрозуміла, що це вже неможливо терпіти, і треба терміново виходити на зв'язок з акторами і пояснювати їм якісь елементарні речі",- так починає свій майстер-клас досвідчена кастинг-директорка Алла Самойленко.
Загалом сторінок: 105 / Загалом записів: 1043
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop