ПРОЕКТИ
12:46
П'ятниця, 12 Січня 2018

«Радіо Ера» перезапуститься на початку березня та матиме робочу назву «Радіо НВ» – Валерій Калниш

На початку березня замість «Радіо Ера», власником якої з вересня 2017-го є компанія Dragon Capital, має запуститися нова радіостанція з робочою назвою «Радіо НВ». Серед ведучих – Михайло Шаманов, Дмитро Тузов, Іван Яковина та ще близько десяти відомих радіоведучих.
«Радіо Ера» перезапуститься на початку березня та матиме робочу назву «Радіо НВ» – Валерій Калниш
«Радіо Ера» перезапуститься на початку березня та матиме робочу назву «Радіо НВ» – Валерій Калниш

Про це «Детектору медіа» розповів керівник проекту «Радіо Ера» Валерій Калниш.

За його словами, радіостанція має робочу назву «Радіо НВ» (Новое время). Наразі відбувається процес реєстрації торгової марки.

«Ми плануємо перезапуститися на початок березня. Формат залишиться розмовним. Це буде news and talk. І ми спробуємо знайти баланс між новинами і обговоренням новин, між фактами і думками, між ставленням і тим, що відбувається насправді. Ми плануємо раз на 20 хв випускати новини», – розказав він.

За словам пана Калниша, зокрема, ведучим денного шоу радіостанції буде колишній керівник телеканалу ТОНІС Дмитро Тузов, а колишній креативний продюсер проекту «Абзац» на Новому каналі Михайло Шаманов, який з 27 листопада працює ведучим інформаційно-аналітичної програми «Аргумент Вечір» на «Радіо Ера», вестиме лінійні ефіри радіостанції.

«Постійними ведучими будуть ще більше десяти дуже відомих імен та цікавих людей, – додав він.  Іван Яковина буде вести програму, присвячену подіям у світі. Ну і, природно, в якості постійних гостей, а можливо і ведучих, будуть відомі журналісти з числа журналістів тижневика "Новое время". У їх числі Віталій Сич, Христина Бердинських, Олег Гавриш, Олександр Пасховер і багато інших».

У той же час, екс-програмний директор «Радио Вести» Ірина Сінченко повідомила на своїй сторінці у Facebook, що через тиждень у соцмережі запрацює офіційна сторінка нової радіостанції. Вона також повідомила, що «навесні нове всеукраїнське інформаційне радіо розпочне ефір з нової студії у центрі Києва, на Подолі».

Нагадаємо, наприкінці вересня стало відомо, що компанія Dragon Capital, у портфелі якої вже є українські медіаактиви – журнал  і сайт «Новое время», завершила угоду з придбання ТРК «Радіо Ера».

Керівником проекту «Радіо Ера FM» став Валерій Калниш, який раніше працював головним редактором газети «Коммерсантъ-Украина», «Радио Вести», а також інтернет-порталу «РБК-Україна». У жовтні він розказав «Детектору медіа» про свої плани щодо переформатування радіостанції.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1512
Переглядів
Коментарі
Дмитро
20:29 / 15 Січня 2018
Добре, що є квоти на державну мову. Інакше Калниш і "Дрегон Капітал" перетворили би радіо на рашкомовний розважальник. "Новоє Врємя", блять...
Глядач (Рівне)
21:30 / 12 Січня 2018
Смайл не відтворився, тоді так: ???? -- :"(
Глядач (Рівне)
21:27 / 12 Січня 2018
Все, рішення про остаточне вбивство гучного радіобренду з багаторічним досвідом-ім'ям серед слухачів, на превеликий жаль, прийняте, буде навіть не Радіо Новий час, а Новає врємя (тьху), тиха московитізація України триває. RIP, колись улюблена Ера-ФМ????
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop