Співробітники агентства журналістських розслідувань заявляють, що один із підозрюваних у, вбивстві Гонгадзе живий

14 Грудня 2001
0
666
14 Грудня 2001
09:15

Співробітники агентства журналістських розслідувань заявляють, що один із підозрюваних у, вбивстві Гонгадзе живий

0
666
Співробітники агентства журналістських розслідувань заявляють, що один із підозрюваних у, вбивстві Гонгадзе живий
Співробітники російського Агентства журналістських розслідувань (АЖУР) Андрій БАКОНІН і Олександр ГОРШКОВ заявили сьогодні, що кримінальний авторитет «Матрос», якого разом іншим авторитетом «Циклопом» Генеральна прокуратура України підозрювала у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе, і якого, за інформацією прокуратури, було вбито, живий і проживає у Дніпропетровську. Як передає кореспондент УНІАН, коментуючи заяву журналістів АЖУРа, голова Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради із розслідування справи Г.Гонгадзе Олександр ЖИР зазначив, що на сьогодні зрозуміло одне - або АЖУР або Генпрокуратура України «свідомо чи не свідомо бреше».

За словами АЖУРівців, вони намагалися зустрітися з «Матросом», однак їм цього не вдалося через брак часу. Як повідомляв УНІАН, 20 липня ц.р. О.БАГАНЕЦЬ заявив, що слідство у справі вбивства Г.Гонгадзе продовжує відпрацьовувати усі версії, висунуті з самого початку. За його словами, Генпрокуратура "жодного разу не заявляла, що слідству відомо, хто скоїв, замовив чи організував вбивство Г.Гонгадзе, а говорила лише про версії". 5 липня О.БАГАНЕЦЬ сказав, що, розслідуючи справу загибелі журналіста Г.Гонгадзе, Генеральна прокуратура вважає "найбiльш реальною" версiю, оприлюднену мiнiстром внутрiшнiх справ Юрiєм СМИРНОВИМ. 15 травня ц.р. Ю.СМИРНОВ повідомив, що вбивство журналіста Г.Гонгадзе розкрито, і отримані докази вказують на випадковий, побутовий характер злочину, що повністю виключає його політичне підгрунтя. За його словами, злочинців було двоє. Сьогодні їх немає серед живих, однак їхні трупи довго не вдавалося знайти. Водночас на вбивць вказує "цілий комплекс неспростовних доказів", зокрема міліція затримала тих, хто їх знищив. Вся група має відношення до кримінального авторитета "Циклопа". 16 травня перший заступник міністра внутрішніх справ України Микола ДЖИГА заявив, що Г.Гонгадзе вбили наркомани, які підвозили його на машині. 17 травня Генеральна прокуратура України заперечила цю інформацію, зазначивши у офіційному листі, що "стверджувати про розкриття злочину, пов'язаного з вбивством Георгія Гонгадзе, є передчасним, слідством відпрацьовуються ряд версій, але це версії, які ще підлягають відпрацьовуванню". Г.Гонгадзе зник по дорозі додому 16 вересня 2000 року. УНIАН
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
666
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду