Партія Батьківщина розробила закон про телебачення

10 Грудня 2001
0
588
10 Грудня 2001
14:32

Партія Батьківщина розробила закон про телебачення

0
588
Партія Батьківщина розробила закон про телебачення
Сьогодні в Україні блокуються будь-які спроби опозиції з'являтись в ефірі на загально-національних телеканалах та радіо. Лідерам опозиції відмовляють у спілкуванні з народом. Про це сьогодні на прес-конференції заявила Юлія Тимошенко, лідер партії "Батьківщина". У зв'язку з цим законопроект "Про обов'язкове проведення передвиборчих теледебатів", що його розробила партія "Батьківщина", вже передано до розгляду Верховній Раді. В законопроекті говориться про умови та порядок проведення теледебатів у період перед президентськими та парламентськими виборами. Зокрема, проводити теледебати з представниками різних політичних партій пропонується лише в прямому ефірі. Обов'язковий ефірний час для дебатів мають надавати загальнонаціональні канали та телекомпанії, які транслюють свої програми не менш, як на 30% усієї території України. Телеканали мають проводити дебати за свої кошти, продовжує Юлія Тимошенко:

"Проведення теледебатів стає невід'ємною частиною ліцензії. Фінансування дебатів проводиться за рахунок самих телеорганізацій і є складовою плати за ліцензію. Тобто ніяких бюджетних коштів, коштів блоків, партій, кандидатів у президенти перераховуватись не буде, тому що це є черговий ризик того, що ці теледебати проведені не будуть".

За останні 2 тижні представники "Блоку Юлії Тимошенко" звернулись до більшості українських телевізійних каналів з проханням розмістити в ефірі відеорекламу блоку. За словами Юлії Тимошенко, розміщувати політичну рекламу відмовились всі телеканали та рекламні організації. Розроблений Закон про обов'язкове надання телеефіру політикам створить рівні можливості для учасників передвиборчих перегонів, впевнена Юлія Тимошенко.
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
588
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду