Комісія ВР з розслідування справи Гонгадзе попросить Генпрокуратуру вплинути на деяких високопосадовців, які не, з’являються на виклики комісії
Як передає кореспондент УНІАН, член слідчої комісії, народний депутат Віктор КОРОЛЬ зазначив під час засідання, що, наприклад, В.ПУСТОВОЙТЕНКО, не з`являється і на засідання комісії ВР з розслідування ситуації навколо банку «Україна», яку він очолює. Як зазначив В.КОРОЛЬ, в той час як для засобів масової інформації В.ПУСТОВОЙТЕНКО робить заяви, «ніби йому все відомо», на виклики комісій він не з`являється.
Як пояснив журналістам голова комісії з розслідування справи Г.Гонгадзе Олександр ЖИР, стаття 351 нового Кримінального кодексу передбачає відповідальність за неявку на виклик комісії. Разом з тим О.ЖИР запропонував членам комісії надіслати повторні виклики усім, хто не з`явився на засідання. Можливо також, що комісія звернеться до Президента України Леоніда КУЧМИ та прем`єр-міністра Анатолія КІНАХА з проханням «забезпечити явку» їхніх підлеглих на засідання комісії.
На сьогоднішньому засіданні О.ЖИР повідомив, що комісія електронною поштою та по факсу відправила до Ради Європи раніше підготовленого листа. Наступне засідання призначено на вівторок наступного планерного тижня. О.ЖИР повідомив, що на наступне засідання буде запрошено Володимира ГОРБУЛІНА.
Як повідомляв УНІАН, 27 листопада народний депутат Олександр ЄЛЬЯШКЕВИЧ стверджує, що обставини смерті Вадима Гетьмана відомі голові Державної комісії з питань оборонно-промислового комплексу України Володимиру ГОРБУЛІНУ. За словами депутата, такий висновок він зробив з приватної розмови, яка відбулась між ним і В.ГОРБУЛІНИМ одразу після вбивства В.Гетьмана. О.ЄЛЬЯШКЕВИЧ запропонував членам комісії викликати В.ГОРБУЛІНА на засідання комісії і допитати його з цього приводу.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ










