Ліквідація луганської телекомпанії "Ефір-1" - спроба позбутися колективу
Нині ліквідацію “Ефіру-1” призупинено через скаргу журналістів телекомпанії. А тому передача майна і приміщення телекомпанії іншим особам до рішення суду є неправомірною. За словами О. Кузнєцової, ініціаторами ліквідації телекомпанії виступила група депутатів міськради, яких не влаштувала принципова позиція телекомпанії у висвітленні відсторонення від влади міського голови Анатолія Ягоферова .
Директор Інституту масової інформації Юлія Сабрій, яка брала участь у прес-конференції, повідомила, що, за оцінками юристів міжнародної організації “Репортери без кордонів”, які працюють у Луганську, йдеться про приховану реорганізацію телекомпанії “Ефір-1”. “Двійник телекомпанії має тільки директора, і претендує на приміщення. Але тут не йдеться про колектив. Створена порожня структура, яка має замінити “Ефір-1”. Директор телекомпанії-фантома пояснює, що телекомпанію закрили через борги (120 тисяч гривень), щоб не розраховуватися з кредиторами.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Читайте також
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ