Талибы отпустят журналиста?

31 Жовтня 2001
0
680
31 Жовтня 2001
13:00

Талибы отпустят журналиста?

0
680
Талибы отпустят журналиста?
Директор популярного французского журнала "Пари-матч" Ален Женстар уверен, что талибы освободят арестованного 9 октября сотрудника журнала Мишеля Пейрара в ближайшие дни. В интервью газете "Паризьен" Ален Женстар заявил, что уверенность в этом возросла. Женстар также надеется, что он будет освобожден быстро. По его данным, судебный процесс над журналистом необходим властям режима талибов, чтобы "составить официальный акт о том, что Пейрар действительно является французским репортером". Вместе с тем директор журнала не разделяет опасений, что журналист будет обвинен в шпионаже, что карается талибами смертной казнью. proUA.com
LIKED THE ARTICLE?
СПОДОБАЛАСЯ СТАТТЯ?
Help us do more for you!
Допоможіть нам зробити для вас більше!
Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
0
680
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду