В России закрили інтелектуальний інтернет-проект «Русская жизнь»

14 Березня 2013
3586
14 Березня 2013
12:03

В России закрили інтелектуальний інтернет-проект «Русская жизнь»

3586
В России закрили інтелектуальний інтернет-проект «Русская жизнь»

Інтернет-журнал «Русская жизнь» закрився через погані економічні показники. Про це повідомляє Лента.ру з посиланням на запис на сторінці в Facebook від 14 березня головного редактора проекту Дмитра Ольшанського.

 

Наразі на сайті russlife.ru висить заглушка, що повідомляє про призупинення роботи сайту.

 

Раніше 14 березня було опубліковано офіційну заяву інвестора «Русской жизни» - медіагрупи «Событие». Як заявив генеральний директор Ігор Мальцев, керівництво компанії вийшло з проекту у зв'язку з «істотним відхиленням від планових економічних показників». Під цим розуміються недостатні збори від реклами.

 

При цьому Дмитра Ольшанського це пояснення не задовольнило. У своєму пості главред відзначає, що журнал виходив чотири з половиною місяці, і робити за такий короткий час висновки про економічні показники в інтелектуальному ЗМІ передчасно.

 

У заяві групи «Событие» наголошується, що компанія високо оцінює журналістське й літературне якість ресурсу. Права на бренд «Російська життя кожен день» і авторські права на всі матеріали, створені в рамках проекту, передані редакції.

 

Інтернет-журнал «Русская жизнь» почав виходити в жовтні 2012 року. Проект став продовженням журналу, запущеного в 2007 році і в 2009-му закрився у зв'язку з фінансовими труднощами. Шеф-редактором  «Русской жизни» був Олександр Тимофеєвський.

 

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3586
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду