У Пакистані застрелили журналіста
У пакистанській провінції Белуджистан, у місті Калат, невідомі застрелили місцевого журналіста Махмуда Афріді. Про це повідомляє «Радіо Свобода».
У поліції повідомили, що Афріді працював у місцевій газеті «Інтіхаб» та очолював прес-клуб Калата.
Цього тижня це вже друге вбивство журналіста у Пакистані. 27 лютого у Північному Вазиристані застрелили журналіста телеканалу Geo Малака Мумтаза.
За даними «Репортерів без кордонів», за рівнем смертності журналістів Пакистан нині – на третьому місці (після Сирії та Сомалі).
«Детектор медіа»
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ